שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

מיניבוס 23 מקומות

מחפשים מיניבוס 23 מקומות? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

מיניבוס 23 מקומות אין בכל מקום. למעשה, ברוב חברות ההסעות ודאי תמצאו מיניבוס עם 10, 15 או 20 מקומות. 23 מקומות הוא מספר מאוד ספציפי של מספר אנשים שצריכים לנסוע יחד באותו הרכב. לאן נוסעים עם מיניבוס כזה? למעשה עם מיניבוס 23 מקומות ניתן לנסוע להמון מקומות ועל כך נדבר במאמר הבא.

לנסוע בקבוצה לטיול

טיולים בארץ של תלמידים, קייטנות קטנות ואפילו תיירים, מצריכים נסיעה בהסעה ייעודית. אם יש לכם קבוצה של אנשים שמגיעה ל- 21 -23 אנשים, אתם חייבים מיניבוס 23 מקומות. לכל אחד מהנוסעים חייב להיות מקום אישי בתוך המיניבוס. נהג המיניבוס ילווה את הטיול מתחילתו ועד סופו. הוא ייקח אתכם לכל היעדים שתבקשו ושנסגרו מראש לפני כן. כל מסלול טיול שתהיו בו, המיניבוס יוריד אתכם ויאסוף אתכם לאחר מכן בנקודה שבה קבעתם איתו.

לנסוע לאירוע יחד

בקרוב יש לכם אירוע שמחה? האולם רחוק מהאורחים שלכם? יכול להיות שכדאי לכם לשקול הזמנה של מיניבוס. מה שאתם צריכים לעשות לפני שתזמינו את המיניבוס, הור להבין מי מגיע בהסעה. אם יש לכם אירוע קטן ומדובר על כמות נוסעים המגיעה עד 23 נוסעים, כדאי לכם לבדוק על מיניבוס 23 מקומות שבו הם יוכלו לנסוע בבטחה אל האירוע שלכם. המיניבוס יאסוף אותם מנקודות איסוף שנקבעו מראש ובתום האירוע יחזיר אותם לנקודות אלו. מומלץ שיחכה להם רכב בנקודות הפיזור על מנת שיוכלו לחזור הביתה לאחר מכן.

כמה עולה מיניבוס 23 מקומות?

העלות של מיניבוס 23 מקומות נקבעת בהסעות השחף לפי המיקום שאליו אתם נוסעים. כל מה שצריך לדעת הוא יעד הנסיעה והאם אתם צריכים נסיעה הלוך וגם חזור. החברה שלנו תוכל לומר לכם מה תהיה העלות כבר בשיחת הטלפון. מה שכן אנו יכולים לומר, מדובר במחירים נוחים ומשתלמים.

מיניבוס 23 מקומות

האם קיימת אפשרות למיניבוס עם יותר מקומות או פחות מקומות?

התשובה היא בוודאי! אצלנו בהסעות השחף קיימים מגוון סוגים של מיניבוסים. כל העניין הוא לבצע התאמה לכמות האנשים שזקוקים להסעה זו. ההתאמה צריכה להיות בצורה כזו שלכל נוסע יש את המקום האישי שלו לישיבה בתוך המיניבוס. לפני שנתאם לכם את ההסעה, אנו נשאל אתכם כמה אנשים נוסעים ומהו היעד שאליו תיסעו. בצורה כזו אנו נדע האם להתאים לכם מיניבוס 23 מקומות או ללכת על מודל קטן יותר או גדול יותר. היתרון הוא שניתן להתאים את מספר המקומות לכמות האנשים ומבלי להזמין אוטובוס גדול שיעלה לכם יותר.

לסיכום, אם יש לכם נסיעה קבוצתית כמות האנשים לא ממלאת אוטובוס שלם, זה הזמן להזמין מיניבוס המתאים לכמות האנשים. כיום יש מגוון סוגים של מיניבוסים עם מגוון מקומות וניתן להתאים את הגודל בדיוק עבור הצרכים שלכם.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים