שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

הסעות לעובדים

מחפשים הסעות לעובדים? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

במאמר זה נעבור בבריף קצר על נושא הסעות לעובדים – היתרונות לכך ועוד.

כל בעל עסק יודע שניהול ושימור עסק הם עבודה די קשה. לצד העבודה עצמה, יש עבודה אחת חשובה לא פחות – ניהול עובדים. העובדים הם הלב של כל עסק, וחשוב לדאוג להם אם אנחנו רוצים שהעסק ימשיך לצמוח. עם כל הרצון לדאוג לעובדים, לא פעם בעלי העסקים נתקלים במכשולים ובעיות שונות, אחת הנפוצות שביניהם היא בעיית התחבורה.

בעיה זו פוגשת בעיקר בעלי עסקים שצריכים שהעובדים שלהם יגיעו במהירות ממקום למקום, או למקום עבודה שמרוחק יחסית ממקום המגורים הנפוץ ועדיין צריך להביא אליו אנשים במהירות. בעלי עסקים רבים מתקשים בביצוע המשימה, ופעמים רבות מקבלים החלטות שפוגעות בעסק שלהם. מה אם היינו אומרים לכם שיש פתרון קל ופשוט, שכנראה לא חשבתם עליו, שיוכל לפתור את בעיית התנועה הזו אחת ולתמיד?

שירות הסעות לעובדים הופך את הכל ליותר נעים

החברה שלנו מציע שירות הסעות לעובדים שיכול להפוך את ימי העבודה הבאים להרבה יותר נעימים. כשאתם שוכרים שירות הסעות לעובדים עבור עובדי העסק שלהם אתם מראים להם שני דברים:

  1. שאכפת לכם מהם, שאתם רואים את העבודה הקשה שהם עושים ומעריכים אותה, לכן אתם דואגים להם להסעה מפתח הבית ( או לפחות מנקודת האיסוף הקרובה ) ועד לעבודה. חשוב לזכור שאתם גם חוסכים להם עמידה בפקקים ותשלומים בלתי נגמרים על דלק.

  • שאתם חברה רצינית שלא מפחדת להשקיע בעובדים שלה. לא כל חברה יכולה להרשות לעצמה לשכור שירותי הסעות לעובדים, במיוחד עם יוקר המחייה הישראלי, כך שזהו דבר לא מובן מאליו כלל.

יש יתרונות גם עבורכם, הבעלים

לא חשבתם שאתם נשארים מחוץ לתמונה, נכון? הניסיון שלנו מלמד אותנו שבעלי עסקים רבים מחפשים שירותי הסעות לעובדים ממגוון סיבות. ראשית כל, זה מאפשר להם להיות בשליטה על כמות האנשים. האם כולם הגיעו היום לעבודה? אם מישהו לא הגיע, מדוע?

ההיבנוסף, הדבר יכול למנוע איחורים ואי נעימויות. כאשר כל העובדים מגיעים אל המשרד בבת אחת ובהסעה מסודרת, אין סיבה שתסבלו מאיחורים או עיכובים של חלק מהעובדים, כך שתוכלו ישר לגשת אל העבודה החשובה שאנחנו עושים.

הסעות עובדים בטוחות, נקיות ומהנות

כבר שנים רבות שאנחנו מציעים שירות הסעות לעובדים, בכל תחום עבודה ובכל מקום בארץ. הנהגים שלנו הם נהגים מנוסים, בעלי וותק על הכביש שעוברים הכשרות קפדניות ופועלים על פי הנחיות הבטיחות בלבד. עבודה בטוחה – בכלי בטוח.

אנחנו מקווים שהצלחנו להראות לכם כיצד שירות השכרת הסעות לעובדים יכולה לסייע גם לעסק שלכם. במרבית המקרים, כששני עסקים מצליחים עובדים יחד – השמיים הם הגבול, וזה יכול להיות המצב גם במקרה שלנו. רוצים לקבל פרטים מלאים או לשמוע קצת יותר על שירות ההסעות לעובדים שלנו? אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם.

אנו מתחייבים בפניכם על שירות אדיב, רכבים חדשים ומאובזרים וזמינות גבוהה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים אודות הסעות עובדים, לייעץ לכם באשר לסוג הרכב המתאים להרכב המשתתפים ולהציע לכם מחיר. התקשרו כעת – 050-6656770

הסעות לעובדים
הסעות לעובדים
לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים