שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

הסעות מיניבוס

מחפשים הסעות מיניבוס? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

מתי נזדקק למיניבוס? מיניבוס הוא למעשה סוג של אוטובוס קטן עם מספר מקומות נמוך יותר מאוטובוס גדול. לרוב מדובר בעשר מקומות עד עשרים שזה בערך שליש – שני שליש ממספר המקומות שקיימים באוטובוס רגיל. לעיתים, אין לנו צורך בהזמנת אוטובוס שלם ואנו גם לא מעוניינים לשלם על כל המקומות שיש באוטובוס שלם, אך עדיין, אנו רוצים להגיע למקום כלשהו בקבוצה. מיניבוס הוא פתרון מצוין שעשוי לפתור לנו את הבעיה.

היתרונות שיש למיניבוס

1. אפשר להתאים כמות מקומות

כל היופי של הסעות מיניבוס זו האפשרות להתאים את המיניבוס למספר האנשים. אם יש לכם כמות של 15 אנשים, אתם לא חייבים לקחת מיניבוס של 20, אתם יכולים לבקש את המספר הקרוב ביותר ולחסוך בעלויות. ככל שהמיניבוס קטן יותר, כך גם העלות שלו נמוכה יותר. כמו כן, אתם נוסעים בנוחות ברכב יותר קומפקטי ומותאם.

2. רכב ציבורי הנוסע בנתיב תחבורה ציבורית

המיניבוס הוא רכב ציבורי לכל דבר ועניין ולכן חלים עליו כל החוקים הקשורים בתחבורה ציבורית. בכבישים בין עירוניים, עליו לנסוע בנתיב תחבורה ציבורית, דבר המהווה יתרון עבורכם מהסיבה שהוא לא נוסע בפקקים הרגילים של הרכבים הפרטיים. הדרך בנתיבים אלו פתוחה יותר ומהירה ומאפשרת הגעה מהירה אל היעד. לאחר שתגיעו אל היעד, לא תצטרכו לחפש חניה, פשוט תרדו ביעד והמיניבוס יאסוף אתכם כשצריך.

3. כולם נוסעים יחד ולא בכמה רכבים

כל העניין של הסעות מיניבוס זו האפשרות לנסוע יחד בקבוצה ולא לנסוע במספר רכבים, דבר שהוא אינו כלכלי כלל וגם פחות כיף. כאשר נוסעים במספר רכבים יחד, משלמים בכל רכב על טנק של דלק. במיניבוס, התשלום הוא על טנק דלק אחד שמשרת את כל הנוסעים. כמו כן, יש נהג אחד שנוסע אל המקומות שתרצו ואין צורך לתאם איפה להחנות את הרכבים או לאן להגיע. מגיעים ברכב אחד וזה יותר פשוט.

מלבד הפשטות שיש בהגעה במיניבוס, אי אפשר לשכוח את החוויה והחלק החברתי. כשאנשים יוצאים לטיול עם המשפחה או החברים, חלק מהחוויה זו הנסיעה עצמה. במיניבוס זה בהחלט מתאפשר כי כולכם נוסעים יחד.

כמה עולה להשכיר מיניבוס?

המחיר משתנה בהתאם לק”מ שיש לנסוע ולכמות הנוסעים ברכב. בכל מקרה, המחירים משתלמים מאוד כי מתחלקים בין כל הנוסעים יחד ברוב המקרים. יש לציין כי לעיתים המחירים יהיו נמוכים מטווח זה או גבוהים יותר, כאשר מדובר בנסיעה שיש בה מספר עצירות למקומות שונים או כאשר מדובר בנסיעה ממש קצרה.

אנו בהסעות השחף מזמינים אתכם לבחור את כמות המקומות במיניבוס שאתם זקוקים לו ולהנות מחוויית נסיעה נעימה עם נהג מנוסה שמכיר כל אזור ופינה בארץ. זה הזמן להיעזר בשירותי ההסעות שלנו בכל הארץ ולהנות ממחירים סופר משתלמים.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים