שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

מיניבוס 12 מקומות

מחפשים מיניבוס 12 מקומות? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

לפעמים אנו זקוקים לנסיעה ברכב גדול עם מספר מקומות המתאימים לפחות לעשרה אנשים, אחד עשר או שניים עשר אנשים. דבר זה עשוי להתרחש כאשר אנו נוסעים לטיול או מזמינים קבוצת אנשים לאירוע מסוים. על מנת להימנע מלצאת במספר מכוניות, חשוב לדעת כי יש באפשרותכם להזמין מיניבוס 12 מקומות ולנסוע בנוחות מרבית.

מה היתרונות שקיימים במיניבוס 12 מקומות?

יש מספר יתרונות ברורים עבור מיניבוס 12 מקומות:
1. מספיק מקום – מיניבוס 12 מקומות מאפשר לכם לנסוע בקבוצה אחת מבלי שתצטרכו לצאת במספר רכבים יחד. לכל אחד יהיה ברכב את המקום שלו ואתם יכולים להגיע אל האירוע או הטיול יחד.
2. נוחות נסיעה – הרבה יותר נוח לנסוע ברכב מרווח, מאשר לנסוע ברכב פרטי שהינו צפוף יותר. מיניבוס 12 מקומות מספק לכם נוחות נסיעה מרבית.
3. עלות משתלמת – כאשר אתם נוסעים במספר רכבים, אתם למעשה ממלאים טנק דלק שלם לכל רכב. במיניבוס 12 מקומות, הנהג ממלא טנק דלק אחד והנוסעים מתחלקים בעלות הנסיעה. בסופו של דבר, העלות הרבה יותר משתלמת לכל נוסע מאשר נסיעה ברכב הפרטי.
4. הגעה במהירות ליעד ובבטחה – נהג של מיניבוס 12 מקומות כבר נסע לכל מקום בארץ. הוא מכיר היטב את הדרכים, יודע צירים מרכזיים ואיך לצאת ממקום מסוים לכבישים אחרים כאשר יש פקקים. נהג מנוסה יביא אתכם ליעדכם בזמן ובבטחה.
5. אין צורך במציאת חניה – אם נסעתם לטיול או לאירוע ברכב פרטי, הרי שאתם צריכים למצוא מקום חניה. עם מצוקת החניה שיש כיום, תצטרכו לפחות 20 דקות להסתובב ובערים צפופות, יכול להיות שתצטרכו למצוא חניה בתשלום. עם מיניבוס 12 מקומות נושא החניה מתבטל. הנהג יוריד אתכם ביעד המבוקש ויחזור לקחת אתכם במידת הצורך. לא תצטרכו בכלל להתעסק עם הנושא.

האם ניתן להזמין מיניבוס 12 מקומות מהרגע להרגע?

רצוי שלא להזמין מיניבוס 12 מקומות מהרגע להרגע. לרוב מדובר במספר רכבים מועט בחברת הסעות ולכן יש להיערך לכך מראש. אם ברצונכם לנסוע למקום מסוים בקבוצה, שריינו מיניבוס כזה כמה ימים מראש. בשיחה עם החברה עדכנו על כמות הנוסעים, יעד הנסיעה ושעות הנסיעה. כל מידע שתתנו לחברה יעזור וייעל את הנסיעה שלכם אל היעד ואת החזרה מהטיול או האירוע. המטרה שהנסיעה תהיה לכם יעילה ונוחה.

כמה תעלה לכם נסיעה במיניבוס 12 מקומות?

העלות משתנה בין נסיעה לנסיעה. החישוב נעשה לפי קילומטרים אל היעד הנדרש, שעות הנסיעה והאם יש צורך בהסעה חזרה ופיזור הנוסעים. כלו אלו נלקחים בחשבון בעלות. אנו מזמינים אתכם להזמין מיניבוס 12 מקומות אצלנו בהסעות השחף ולהנות ממחירים משתלמים במיוחד עבור הנסיעה שלכם. זה הזמן לקבוע איתנו מראש את יעדי הנסיעה ואנו נתייצב בזמן שקבענו וניקח אתכם בבטחה למקום.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים