שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

מיניבוס 15 מקומות

מחפשים מיניבוס 15 מקומות? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

לפעמים, אם אנו רוצים לנסוע בקבוצה למקום מסוים או לטיול, אך מדובר בקבוצה קטנה של אנשים שלא ממלאת אוטובוס שלם, אנו נחפש להשכיר מיניבוס 15 מקומות. מיניבוס כזה מאפשר לנו לצאת בקבוצה קטנה לכל מקום בארץ. מה היתרונות של מיניבוס 15 מקומות ולאילו נסיעות הוא מתאים?

יתרונות של מיניבוס 15 מקומות

1. מאפשר נסיעה לכל מקום בקבוצה קטנה.
2. מאפשר להביא איתנו ציוד ולשים בתא המטען.
3. חוסך לנו נסיעה במספר רכבים כדי להגיע למקום מסוים.
4. חוסך לנו מציאת חנייה. הנהג לוקח אותנו אל היעד ויחזור לקחת אותנו בסיום.
5. חיסכון כספי עצום. כל נוסע משלם סכום נמוך מאשר לשלם טנק דלק שלם ברכב פרטי.
6. לא מסתבכים בכביש. הנהג המנוסה לוקח אתכם אל היעד ואף עוקף פקקים כשצריך.

לאן ניתן לנסוע עם מיניבוס 15 מקומות?

אירוע משמח

יש לכם אירוע במקום רחוק ואתם רוצים שקבוצה מסוימת מהאורחים שלכם תגיע בנוחות? כל מה שצריך הוא להשכיר מיניבוס 15 מקומות שיבצע איסוף שלהם מאזור הבית. הנסיעה במיניבוס תהיה מאוד נוחה עבור האורחים, הן מבחינת ההגעה, האיסוף והחזרה לביתם בתום האירוע. אפשר לומר שזה יוצא מושלם לכל הצדדים. אתם מביאים את האורחים שלכם במחיר משתלם שלא מצריך יציאה של אוטובוס שלם והאורחים שלכם יכולים להנות באירוע שלכם באופן מושלם.

טיול משפחתי בארץ

יוצאים לטיול עם המשפחה המורחבת בארץ? במקום שתצאו במלא מכוניות פרטיות, פשוט תשכירו מיניבוס 15 מקומות שיאפשר לכם להגיע יחד לכל המקומות. בצורה כזו תוכלו להנות מחוויית נסיעה ביחד במקום לנסוע בנפרד.

לנסוע יחד לטרמינל

נוסעים בקרוב לחו”ל בקבוצה גדולה? אתם לא חייבים לקחת מונית פרטית או לנסוע ברכב שלכם. אפשר פשוט להזמין מיניבוס 15 מקומות ולהגיע לשדה התעופה בקלות. המיניבוס יהיה נוח לאחסון המזוודות ותוכלו להגיע ללא לחץ אל הטרמינל ולהתחיל את הטיול שלכם כבר מהרגע הזה.

נסיעות בקבוצה לכל מקום בארץ

לכל מקום בארץ שאליו אתם רוצים לנסוע בקבוצה, ניתן לעשות זאת באמצעות מיניבוס של 15 מקומות. אמרו את המקום והמיניבוס יוכל לקחת אתכם אליו.

כמה יעלה לכם מיניבוס 15 מקומות?

המחיר של מיניבוס 15 מקומות נקבע על פי מספר הק”מ בנסיעה. בכל מקרה מחיר השכרה של מיניבוס תלויה במיקום. כמות האנשים כאן אינה משחקת תפקיד מהסיבה שהמיניבוס מותאם ל-15 אנשים בלבד. לא ניתן לנסוע עם יותר אנשים. כן אפשרי לנסוע עם פחות אנשים. אם מדובר על 13 או 14 אנשים זה מצוין. פחות מזה, ניתן להתאים מיניבוס קטן יותר. מומלץ לפני הנסיעה להסביר לחברת ההסעות, או במקרה שלנו, השחף הסעות, את אופי הנסיעה וכמות האנשים והם יעזרו לכם להתאים את סוג המיניבוס.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים