שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

מונית 6 מקומות

מחפשים מונית 6 מקומות? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

רוב האנשים מכירים את המונית הרגילה שכוללת 5 מקומות כמו ברכב רגיל. אך מה קורה כאשר אנו זקוקים לעוד מקום אחד כדי לנסוע יחד? על מנת שלא תצטרכו להזמין שתי מוניות, כדאי להכיר שצלנו במוניות השחף ניתן להזמין מונית 6 מקומות שיש בה בדיוק את המושב שהיה חסר לכם.

מה יש במונית 6 מקומות שאין במונית רגילה?

אז כמו שאמרנו, תחילה, במונית כזו יש מקום נוסף שהייתם זקוקים לו, אך מעבר לכך, מונית כזו היא יותר גדולה בממדים שלה ומכילה גם יותר מקום אחסון. דבר זה הוא חשוב, משום שהשימוש במונית 6 מקומות תהיה בדרך כלל כאשר אנו נוסעים למקום מסוים ויש לנו מטען נוסף. האפשרות להכניס ציוד במונית כזו ולקחת יחד איתנו הוא יתרון גדול מאוד עבור הנוסעים.

למה שנבחר לנסוע במונית 6 מקומות?

יש המון סיבות לכך שכדאי לנו לנסוע במונית 6 מקומות, הנה מספר סיבות ברורות:
1. חיסכון בכסף – כשאנו נוסעים במונית 6 מקומות אנו למעשה חוסכים כסף רב. אנו לא משלמים על טנק דלק, אלא מתחלקים בעלות הנסיעה עם עוד אנשים. זה תמיד יהיה עלות יותר נמוכה מאשר נסיעה ברכב פרטי. כמו כן, אין תשלום על חניה, בניגוד לרכב פרטי שבו כן תצטרכו לשלם על כך.
2. נוחות – אין מה לעשות, כשמישהו אחר נוהג עבורכם, אתם יכולים פשוט לנוח. זה זמן טוב לישון, לקרוא ספר או לצחוק ולנהל שיחה עם החברים שאתכם.
3. שטח אחסון גדול משל רכב פרטי – ברכב 6 מקומות שטח האחסון הוא גדול יותר ומאפשר גם להכניס מספר מזוודות בו זמנית. אם אתם נוסעים לחופש ואתם צריכים להגיע עם מספר מזוודות, הרי שזה פתרון מעולה לכך.
4. לנסוע יחד בקבוצה זה הרבה יותר נעים – אין מה לעשות, כאשר נוסעים בקבוצה, לרוב רוצים להיות יחד גם בנסיעה. זה ללא ספק חלק מהכיף. מונית 5 או רכב פרטי לא מאפשרים זאת כאשר יש 6 אנשים. מונית 6 מקומות זה הפתרון הטוב ביותר במקרה זה.
5. חיסכון בפקקים – נהג מונית מנוסה תמיד ידע למצוא את הדרכים שהכי נוחות ופחות פקוקות. הוא כבר נסע ברוב המקומות בארץ וקל לו לעשות זאת.

כמה עולה מונית 6 מקומות?

העלות כמובן תלויה במספר דברים. אם מדובר בנסיעה קצרה ומקומית, סביר להניח שיהיה מדובר בעלות של עד 100 שקלים. אך אם אתם זקוקים למונית צמודה, כמובן שהעלות תחושב בהתאם. תמיד במוניות העלות מחושבת גם לפי הצרכים שלכם וסוג הנסיעה שאתם זקוקים לה. אצלנו בהסעות השחף תמצאו את כל סוגי המוניות ואת כל סוגי ההסעות. כל שעליכם לעשות, להגיע אלינו עם הנתונים שלכם ואנו נעזור לכם בהתאמת המונית שהכי נכונה עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים