שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

מיניבוס להשכרה

מחפשים מיניבוס להשכרה? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

לפעמים אנו זקוקים לנסיעה ברכב גדול עבור מספר גדול יותר של אנשים, כך שהרכב הפרטי שלנו אינו מספיק. רוב האנשים לא מחזיקים בביתם רכב גדול שיכול להסיע כמות גדולה של אנשים, לצורך כך נועד מיניבוס להשכרה.

מהו מיניבוס להשכרה?

מיניבוס להשכרה הינו רכב מסחרי גדול שתפקידו להסיע נוסעים. יש כל מיני סוגים של מיניבוס להשכרה עם כמות מקומות שונה. חלקם מגיעים עם 10 מקומות וחלקם מגיעים לאף יותר מכך. מה שיפה במיניבוס להשכרה, שאין צורך להשכיר אוטובוס שלם כשאנו לא ממלאים אותו, אפשר פשוט להזמין מיניבוס לפי כמות האנשים ואפילו לדייק בכמות.

מתי משתמשים במיניבוס?

יש המון סיבות למה להזמין מיניבוס להשכרה. אצלנו בהסעות השחף זהו שירות מאוד מבוקש שאנשים רבים מעוניינים בו. הנה מספר דוגמאות לאן אפשר לנסוע עם מיניבוס כזה.

טיולים בקבוצה

כאשר רוצים לצאת לטיולים בקבוצה ורוצים לא לנסוע ברכבים פרטיים, אלא ברכב אחד ולהגיע למקום באותו זמן. מיניבוס יכול להיות הפתרון המושלם לכך. המיניבוס מכיל מספיק מקומות עבור משפחה שלמה או קבוצת חברים וניתן לנבוע יחד אל הטיול. כמו כן, אפשר להוציא קבוצת תלמידים למגוון פעילויות באמצעות מיניבוס.

הסעה לאירוע

אם יש לכם אירוע ויש לכם קבוצת אנשים קטנה שאין לה איך להגיע למקום, הרי שמיניבוס להשכרה יכול להיות פתרון מעולה. המיניבוס מגיע לכתובות שניתנו לו מראש או למקום איסוף. המוזמנים נוסעים לאירוע והמיניבוס גם מחזיר אותם בשעה שנקבעה. זהו פתרון מעולה שיעזור מאוד לאורחים שלכם.

כמה עולה להשכיר מיניבוס?

עלות השכרת מיניבוס תלויה בעיקר במקום שאליו נוסעים והאם יש צורך באיסוף ממספר כתובות. העניין כאן הוא לא על מספר המקומות כי זהו נתון קבוע, אלא על עלות הדלק והקילומטרים. טווח המחירים מתחיל ב-600 ₪ ויכול להגיע ל-1500 ₪. המחיר ייקבע כבר בשיחת הטלפון הראשונית כאשר תזמינו את המיניבוס. בצורה כזו, תוכלו לתכנן את התשלום. יש אנשים שיבחרו לשלם סכום אחד על ידי אדם אחד ויש קבוצות שיחליטו לחלוק במחיר וזה ייצא מאוד משתלם.

כמה מקומות יש במיניבוס?

זוהי שאלה טריקית כי למעשה אין כמות מקומות מדויקת לכל המיניבוסים. יש מיניבוסים קטנים שבהם יש 14 מקומות ויש מיניבוסים גדולים יותר שמגיעים ל-20 מקומות. בעת הזמנת מיניבוס, ישאל אתכם הסדרן כמה אנשים הולכים לנסוע והוא יתאים עבורכם את המיניבוס שהכי מתאים עבורכם. אם יש לכם 12 או 13 אנשים, סביר להניח שיותאם לכם מיניבוס 14 מקומות. אם יותר מכך, יותאם לכם מיניבוס עם המספר שהכי קרוב למה שאתם צריכים. כל העניין הוא לדייק עד כמה שניתן במספר כדי לחסוך לכם כסף. מיניבוס גדול יותר, בעל מנוע גדול יותר ולכן צורך יותר דלק ועלותו תהיה גבוהה יותר.

אנו מתחייבים בפניכם על שירות אדיב, רכבים חדשים ומאובזרים וזמינות גבוהה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים אודות מיניבוס להשכרה, לייעץ לכם באשר לסוג הרכב המתאים להרכב המשתתפים ולהציע לכם מחיר. התקשרו כעת – 050-6656770

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים