שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

הסעות למירון

מחפשים הסעות למירון? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

במאמר זה נתן לכם את כל הפרטים הדרושים להזמנת הסעות למירון מכל הארץ. 

מירון הוא מושב דתי בגליל העליון הנמצא למרגלות הר מירון ובו נמצא קבר רבי שמעון בר יוחאי ובנו רבי אלעזר שאנשים רבים עולים אליהם כדי להתפלל ולקבל ברכה ובמיוחד ב- ל”ג בעומר, זמן הילולת רבי שמעון בר יוחאי שבה משתתפים מאות אלפי אנשים. לרוב מגיעים אל המקום קבוצות רבות יחד כחלק מטיול לאזור או לקבר עצמו. 

כמובן שכאשר נוסעים למירון לא משתלם לצאת ברכבים פרטיים אם מדובר בקבוצה כל כך גדולה, הדרך הטובה ביותר היא להשכיר הסעות למירון שהן משתלמות יותר מבחינה כספית וגם הרבה יותר נוחות לנסיעה מהסוג הזה.

כמה עשויה לעלות לכם הסעה למירון?

למעשה העלות של הסעות למירון תלויה בכמות האנשים וסוג הרכב. אם לדוגמה מדובר בקבוצה קטנה של 6 עד 10 אנשים, הריש תזדקקו למיניבוס יחסית קטן שהעלות שלו היא נמוכה יותר. אם מדובר בקבוצה בינונית הכוללת יותר אנשים ומגיעה לפחות ל-30 אנשים, כמובן שמדובר במיניבוס קצת יותר רציני גדול יותר עם טנק דלק גדול יותר ולכן העלות תהיה גבוהה יותר. 

אצלנו בהסעות השחף תוכלו להזמין גם אוטובוסים שלמים הכוללים יותר מ-40 מקומות ואפילו 50 מקומות.

איזה ציוד ניתן להביא איתנו כאשר נוסעים במיניבוס או באוטובוס?

גם מיניבוס וגם אוטובוס כוללים בתוכם תאי מטען יחסית גדולים המאפשרים לכם להביא אתכם ציוד רב, כיאה לטיול מהסוג הזה, שבו רוב האנשים מגיעים עם תיקים גדולים צידניות וכדומה. הסעות למירון מאפשרות לכם נוחות נסיעה כאשר הציוד לא נמצא יחד אתכם על המושבים, אלא בתוך תא המטען ואתם יכולים לשבת בנוח לאורך הנסיעה.

 שלרוב הינה נסיעה ארוכה מהסיבה שאנשים מגיעים למירון מכל קצוות הארץ, אפילו מאילת. בנסיעות ארוכות אנו מחפשים נוחות וכמובן שברכבים פרטיים הנוחות הזו קצת נפגעת.

חיסכון בעלויות

בעזרת הסעות למירון אנו למעשה חוסכים בעלויות. במקום שנשלם על טנק דלק שלם ברכב פרטי ונבוא בהמון רכבים פרטיים, הרי שאין צורך בכך כאשר נוסעים בהסעה. הנהג ממלא טנק דלק אחד שלוקח אתכם ומחזיר אתכם אל מירון וממירון ואתם מתחלקים בעלות הנסיעה יחד עם כל האנשים שנוסעים אתכם.

לא צריך למצוא חניה

עוד יתרון מצוין הוא כמובן החיסכון במציאת חניה. בל”ג בעומר מגיעים למקום עשרות אלפי אנשים. למצוא מקום חניה במקום הצפוף הזה זה קשה מאוד. כאשר אתם מגיעים עם הסעות אתם לא צריכים לדאוג לעניין זה. נהג ההסעה יוריד אתכם במירון בדיוק ליד הקבר וימשיך לדרכו. אם סגרתם איתו גם חזרה מהמקום הרי שהוא יחכה לכם בתום האירוע כאשר תרצו לחזור.


לסיכום אין דבר יותר משתלם מלהגיע למירון בהסעות. להסעות למירון יש המון יתרונות עבורכם וזה הרבה יותר נוח וקליל. תוכלו ליצור עמנו קשר בהסעות השחף ולמצוא את ההסעה הרלוונטית עבורכם.

בנוסף להסעות למירון אצלנו תוכלו למצוא הסעות למרכז , הסעות לטיולים , מונית גדולה לנתבג ועוד…

אנו מתחייבים בפניכם על שירות אדיב, רכבים חדשים ומאובזרים וזמינות גבוהה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים אודות הסעות למירון , לייעץ לכם באשר לסוג הרכב המתאים להרכב המשתתפים ולהציע לכם מחיר. התקשרו כעת – 050-665677

הסעות למירון | הסעות השחף VIP
הסעות למירון
לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים