שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

הסעות לחתונה

מחפשים הסעות לחתונה? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

הייתה הצעת נישואין מרגשת וכעת האדרנלין מתחיל לרדת, זה הזמן לארגן את חתונת החלומות שלכם. כשאתם ניגשים לארגן את החתונה יש לא מעט דברים שיש לקחת בחשבון ולארגן בהתאם. זהו יום מיוחד מרגש אבל גם אינטנסיבי מאוד. לכן, יש לארגן אותו טוב מאוד מראש כדי לחסוך לעצמכם דאגות נוספות במהלך האירוע. חוששים שאנשים לא יגיעו לאירוע שלכם בגלל בעיות ניידות? רוצים שכל האורחים שלכם יוכלו להנות ולשתות יחד איתכם ללא חשש לעלות להגה אחרי האירוע? הסעות לחתונה היא הפתרון האידיאלי עבורכם.

תכנון והפקת חתונה הפך לעסק מאוד מורכב בשנים האחרונות, כאשר תעשיית החתונות עצומה וישנם עשרות אם לא מאות אלפי ספקים אשר עוסקים בתחום בדרך זו או אחרת. לכן האופציות אשר עומדות בפני זוג אשר מתכנן את אירוע החתונה הן אינסופיות.

למשל בבחירה של מקום החתונה, ראשית הזוג צריך להחליט מספר דברים לפני שהוא ניגש לראות מקומות אופציונאליים – היכן הם ירצו לקיים את האירוע, האם באולם אירועים או גן אירועים, האם בחוף הים או בטבע, ועוד. לאחר מכן על הזוג לחשוב על זמן משוער בו ירצו לקיים את החתונה, ועליהם לזכור כי לא תמיד יהיו תאריכים פנויים או שהתאריכים שהם רוצים יהיו יקרים יותר, ולכן עדיף להיות גמישים בנושא זה. 

בנוסף, על הזוג לחשוב על מיקום מתאים, אם ירצו לקיים את האירוע במקום שנוח לאורחים, הרי שמקובל לקיים את האירוע באזור המגורים של משפחת החתן או הכלה, וכך להקל את ההגעה על רוב האורחים. אם לדוגמא הזוג בוחר לקיים את האירוע באזור המגורים של החתן, לרוב הם יבחרו להזמין הסעות לחתונה עבור אורחי הכלה.

הזמנת הסעות לחתונה הן עניין שיגרתי היום בתכנון חתונה, ולרוב הזוג בוחר להזמין שירותי הסעות לחתונה בין אם האירוע במקום מרוחק להרבה מהאורחים ובין אם האירוע במקום יחסית קרוב אך הם רוצים להקל על האורחים ולדאוג עבורם להסעה וכך יוכלו האורחים לשתות ולהנות מבלי לחשוב על הנהיגה וההגעה חזרה הביתה.

רבים מהזוגות בוחרים גם להזמין רכב לחתונה אשר יסיע אותם ביום החתונה ממקום ההתארגנות של החתן אל מקום ההתארגנות של הכלה, ויחד אל לוקיישן הצילום, כאשר לרוב מדובר ביותר מלוקיישן אחד. 

לבסוף יסיע אותם רכב החתונה אל מקום החתונה עצמו ולאחר האירוע אל ביתם או לבית המלון בו בחרו לשהות. פעמים רבות גם המלווים של החתן והכלה, לרוב החברים הקרובים או אחים ואחיות, מצטרפים אל רכב לחתונה בכדי לסייע לחתן והכלה בכל דבר ולעתים גם להצטרף אליהם לחלק מהתמונות. ניתן להזמין רכב לחתונה יוקרתי ומרווח אשר יגרום לזוג המאושר להרגיש מיוחדים ביום החתונה.

להזמנת הסעות לחתונה או רכב לחתונה במחיר אטרקטיבי פנו עוד היום להסעות השחף ונשמח לעמוד לרשותכם.

הסעות לחתונה - הסעות השחף

הסעות השחף – שירות, אמינות, איכות

מהם שירותי הסעות לחתונה?

שירותי הסעות לחתונה זהו שירות ששוכרים מול חברת הסעות. בדרך כלל מי ששוכר את השירות הוא הזוג שמתחתן או הוריהם. זאת לטובת אלו שלא יכולים להתנייד בעצמם או כשמדובר בכמות רבה של אורחים אשר מגיעים מאזור רחוק מאוד ממקום האירוע. שירותי הסעות לחתונה יוכלו להעניק לכם רוגע ושלווה במהלך האירוע, בידיעה שכל האורחים יוכלו להגיע לאירוע שלו אתם כל כך מצפים והם יוכלו להנות איתכם ולחזור בשלום ובבטחה.

שירות הסעות הוא נפוץ מאוד כשמדובר באולמות או גני אירועים אשר ממוקמים במקומות לא נגישים, או מרוחקים מאוד מקהל המוזמנים. בשביל לארגן הסעה לאירוע החתונה שלכם, עליכם תחילה לבדוק מהי כמות המוזמנים אשר דורשים הסעה למקום. יש לחשוב האם אתם מעוניינים בנקודות איסוף מרכזיות או לעשות מספר נקודות איסוף לפי אזורים שיהיו נגישים עבור כל אחד ואחת מהמוזמנים. במידה ויש לכם כמות גדולה של מוזמנים, או לחילופין מספר אזורים בארץ, תוכלו לשכור מספר כלי רכב שיהוו הסעות לאורחים.

למה הסעות לחתונה זה מצרך כל כך נפוץ?

באירוע גדול וחשוב כמו חתונה, אחד הדברים המרכזיים עליהם ישים דגש הזוג הצעיר, יהיה מעגל המשפחה והחברים הקרבים ביותר. במעגל האנשים הקרובים נכללים אנשים אשר היוו חלק משמעותי בחייהם של הזוג שמתחתן, חברי ילדות, חברים טובים, אחים, בני דודים והורים. בכל אופן, אין שום קשר לסדר המתואר, אבל מה שכן משנה הוא שהם מאוד רוצים שהם יגיעו וייקחו חלק מהיום המרגש שלהם.

לכן, הסעות לחתונה זהו פתרון אידיאלי עבור כל מי שהבעיה שלו היא ההתניידות לאירוע. כמו כן, בדרך כלל מדובר באנשים צעירים אשר רוצים לשתות אלכוהול, שידוע שאסור לשלבו עם נהיגה, לכן שירותי הסעות יכולים להתברר כמאוד מועילים. אי לכך אנחנו עדים לעלייה בשנים האחרונות בשכירת שירותיהן של חברות הסעות לחתונה, כדי למנוע תאונות ולשמור על כולם בריאים, שלמים ושמחים בתומו של האירוע.

הסעות לחתונה, האם הוא עוזר גם לכם בתור הזוג שמתחתן?

הסעות לחתונה זהו אחד מהשירותים החשובים ביותר שתוכלו לספק לאורחיכם ביום חתונתכם. אם מתכננים את החתונה באופן שיהיה קרוב מבחינה גיאוגפית למרבית האורחים, לעיתים אין כלל צורך בו. מאחר ולא תמיד מקום האירוע הוא נגיש, נאלצים הזוג לשכור את שירותי ההסעות מחברת הסעות. בשירות הנ”ל יכול מאוד לתרום לאווירת האירוע, שכל המוזמנים יהיו ללא חשש להספיק לחתונה, או הגבלת שתיית אלכוהול, הם יוכלו להנות עד הרגע בו ההסעה תצטרך להחזירם לביתם. שירות ההסעות כמובן שעוזר לכל הצדדים, ולא רק לאורחים. לזוג הוא תורם שקט נפשי, וחברת ההסעות דואגת לארגון כל ההסעות וקביעת הזמנים, מבלי שהזוג שמתחתן יצטרך להיות מעורב בכל התהליך.

למה תכנון הסעות לחתונה כל כך חשובות?

חברות ההסעות הבינו כי שירות של הסעות לחתונה הוא נחוץ וחיוני ללא מעט אנשים. אפילו במקרה בו האורחים יכולים להגיע ברכב פרטי או במגוון דרכים אחרות, וגם במצב בו אין לאורחים דרך להגיע לחתונה מבלי הסעה, ההסעות יוכלו לשמש את כולם, רק בתנאי שהאורחים שמעוניינים בשירות זה יעדכנו בראש את הזוג המתחתן. ההסעות הן שירות חיוני מאוד כיוון שהן פותרות את הדילמה של מרבית האנשים כיצד להגיע לאירוע, אין צורך בטרטור של טרמפים וחוסך אי נעימויות והוצאות כספיות מיותרות. יתר על כן, ההסעות מאפשרות לאורחים להגיע ולהיות חלק אקטיבי במסיבה, מבלי לחשוב אם יהיו עייפים מידי כדי לנהוג או אם הם יוכלו לשתות.

איך תשכרו חברה שמספקת הסעות לחתונה בצורה הטובה ביותר?

כדי לשכור את שירותיה של חברת הסעות לחתונה שתספק לכם את השירות הטוב, האמין והאדיב ביותר, עליכם לבדוק מספר דברים:

  • כמה אורחים מכלל האורחים המוזמנים צריכים שירותי הסעה ?
  • מהם כלל האזורים שמהם מגיעים את מרבית האורחים?
  • מה חברת ההסעות יכולה להציע ולספק לכם על מנת שהאורחים שלכם שמגיעים באמצעותם יוכלו להגיע לפני תחילת האירוע ולהנות בו כראוי?

אם כל האורחים המוזמנים שצריכים שירותי הסעות מגיעים מאותו האזור, ואף מאותה נקודה ספציפית, אין זוהי בעיה כלל לרכז את כולם לנקודת איסוף אחת. לעומת זאת אם מדבור על אורחים שמגיעים מאזורים שונים של הארץ, אזי צריך לשקול אם לשכור מספר כלי רכב אשר לכל אחד תהיה נקודת איסוף משלו או שלשכור רכב אחד גדול שיהיו לו מספר תחנות בדרך.

מה היא המשמעות של חברת הסעות לחתונה?

חברת הסעות משמעותה שכל האורחים שלכם יגיעו בבטחה לאירוע שאתם מתכננים, מבלי שתצטרכו לדאוג לכך במלך היום המשמעותי והמיוחד שלכם. מה כוללת חברת הסעות? מה היא יכולה להציע ולספק לכם, כלקוחות שלה מבקשי השירות?

  • אמנם זה נראה נושא קטן וזניח, אך הוא בהחלט מהווה חלק גדול ומשמעותי מיום החתונה. הסעה יכולה לעזור בתכנון החתונה, ולהפוך את היום לנטול דאגות בהיבט הזה.
  • חברת ההסעות בעלת רכבים שונים ומגוונים אשר יכולים להתאים לכל כמות מוזמנים שתרצו. ישנן חברות הסעות אשר כוללות כלי רכב המותאמים לנכים ובעלי מוגבלויות.
  • חיסכון בכסף עבור האורחים שלכם. להגיע לחתונה לעיתים מרגיש כמו טרחה. כדי למנוע רגשות אלו, תוכלו לחסוך לאורחים שלכם את ההוצאות הגדולות עבור מוניות או עבור הדלק, בכך שתארגנו הסעה אחת גדולה עבור כולם, או לחילופין מספר הסעות בינוניות ואף קטנות במקרה הצורך.
  • חיסכון בזמן – עבור האורחים שלכם, באמצעות ההסעה המרוכזת, כולם יגיעו באותו הזמן. ההסעה יכולה לדאוג לכך שהאורחים לא יגיעו עייפים ויוכלו לנוח בזמן הנסיעה הלוך וחזור.

האם כדאי למצוא חברת הסעות לחתונה בעלת המלצות?

בדיוק כמו שאתם מחפשים איש מקצוע, כך גם תצטרכו לחפש חברת הסעות לחתונה. בדומה לאיש מקצוע אותו אתם בוחרים בקפידה על ידי המלצות, בדיקת מוניטין ובדיקת טיב העבודה, כך גם כדאי לשקול איזו חברת הסעות כדאי לבחור. חשוב לזכור שיום החתונה, זהו יום מיוחד, מרגש ואינטנסיבי מאוד, עובדה שלא משאירה לכם הרבה מקום וזמן לדאגה עבור פרטי ההסעות. לכן, כדאי שתבחרו בחברת הסעות עם המלצות ודירוגים גבוהים, חברה בעלת המלצות חיוביות שמספרות את איכות השירות, האמינות והאדיות שלהם. כי בסופו של דבר אתם צריכים לסמוך עליהם שיסיעו את כל היקרים לכם.

מהם השירותים של הסעות לחתונה שקיימים בשוק?

בעת בדיקת חברת הסעות לחתונה תצטרכו לבדוק אילו סוגי כלי רכב יש אצלם להציע לכם ליום המיוחד שלכם. נציין שכלי הרכב שחברת ההסעות תציע לכם, תלוי במספר המוזמנים שנזקקים להסעה לאירוע שלכם. למשל, אם יש לכם הרבה מוזמנים אש מגיעים מאותו המקום, חברת ההסעות תוכל להציע לכם אוטובוס שבדרך כלל יכול להכיל 54 אנשים ואף ישנם אוטובוסים מיוחדים שיכולים להכיל עד כ – 60 אנשים. דוגמה נוספת, אם אין לכם די אורחים שתצטרכו אוטובוס, אל חשש, חברת ההסעות תוכל להציע לכם מיניבוס בגדלים שונים אשר יכולים למנות מ12 – 23 מקומות.

למה חשוב להזמין הסעות לחתונה מראש?

טרם יגיע יום חתונתכם, כדי להבטיח שהיום הזה יהיה הכי מוצלח שאפשר, כמו כן שתספיקו לעדכן את כל האורחים בשירות הסעות לחתונה אשר אתם שכרתם עבור נוחיותם. אבל רגע אחד לפני שאתם רצים להתקשר לחברת ההסעות ולסגור איתם הסעות מרובות ליום הגדול שלכם, מה כדאי לבדוק לפני שתקבעו שהם יהיו אלו שיסיעו אתכם ביום המיוחד? כדאי להזמין הסעות כמה שיותר מוקדם, במיוחד אם מדובר בעונת הקיץ אשר עמוסה כולה בטיולים שונים שמוזמנים באופן תדיר, והחברה תהיה עמוסה ולא תהיה פנויה לספק לכם שירות ביום שלכם. ככל שתקפידו להזמין כמה שיותר מוקדם את שירותי ההסעה, כך יוכלו לשריין לכם את כלי התחבורה שאתם תרצו מבלי שתצטרכו להתפשר על הגודל וגם על המחיר.       

מה הם הטיפים לגבי הסעות לחתונה בסוף האירוע?

כדי למנוע אי נעימויות לקראת סוף הערב שמופלא שלכם, לאחר שכל האורחים שלכם נהנו, שתו ונראה כי הם עייפים דיים. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שישמשו אתכם בסוף האירוע:

  • תוודאו שאחראי על הסעות לחתונה עדכן את כל מי שנסע איתו כי כולם חוזרים עם ההסעה גם בחזור, וכולם יודעים באיזו שעה ההסעה יוצאת.
  • מומלץ מאוד לא לחכות לרגע האחרון ולקבוע מראש את שעת יציאת ההסעה חזור. נציין שבכל חברת הסעות, ישנן שעות אחרות שנחשבות כלילה והמחיר משתנה בהתאם לשעה בה תבחרו שההסעה תצא. ככל שהשעה שתהיה יותר מאוחרת, כך התעריף יהיה גבוה יותר בעבורה.
  • כדי להקל על קהל האורחים שלכם, תוכלו לפצל את ההסעה לשני זמנים שונים, כך שמי שירצה להישאר עד מאוחר יוכל לחזור, ולאו דווקא יהיה מוגבל בזמן.

 

הסעות פאר – הסעות השחף – כך תוכלו ליהנות בחתונה!

כדי שתוכלו ליהנות הנאה מושלמת באירוע, אל תחשבו פעמיים. מצאו לכם חברת הסעות המציעה לכם שירות של נסיעה לכל מקום שרק תבקשו וכך תוכלו להיות רגועים כי הדרך תעבור עליכם בבטחה ובכיף.

אם תרצו לנמנם בנסיעה חזור תוכלו לעשות זאת ללא כל חשש. לא תצטרכו לחשוש מלהתעייף בחתונה מהריקודים ומהמאכלים הכבדים. אם תשתו קצת זה גם לא יהיה נורא. כי יש לכם את הנהג שלנו שידאג להחזיר אתכם הביתה בשלום ללא כל חשש.

הסעות פאר – הסעות השחף – עם כל היתרונות!

המוניות שלנו – מוניות השחף – הן מוניות מפנקות במיוחד. לא רק הישראלים אוהבים את המוניות שלנו. גם תיירים הבאים לבקר מכל העולם כבר יודעים, כי אם הם רוצים ליהנות מנסיעה מפנקת ומענגת – אנחנו הכתובת המושלמת לכך.

אצלנו הם מוצאים שירות ויחס vip, זמינות גבוהה ,רכבים חדשים עם נהגים מקצועיים ואדיבים שייקחו אותם מכל מקום ואל כל מקום בארץ, עם חיוך אדיב ושירות מושלם. כך שהנסיעה תהפוך גם היא לחוויה מושלמת בפני עצמה.

אז אם גם אתם זקוקים לשירות של הסעות לחתונה ומתלבטים אל מי לפנות, נדמה שכבר קבלתם את התשובה הטובה ביותר. אצלנו תוכלו ליהנות מנסיעה הכי נעימה והכי חווייתית ואפילו ממחיר נוח ומשתלם במיוחד. אז צרו קשר ונקפיץ אתכם אל היעד.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים