שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

אוטובוס 60 מקומות

מחפשים אוטובוס 60 מקומות? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

מתי נזדקק לאוטובוס 60 מקומות? בעיקר כאשר אנו רוצים לבצע נסיעה עם כמות גדולה של אנשים שאינם נכנסים במיניבוסים. אוטובוס 60 מקומות הוא אוטובוס גדול והוא מותאם לנסיעות ארוכות לטיולים או לאירועים. במאמר הבא נדבר על מתי נסיעה באוטובוס גדול כזה יכולה להיות טובה עבורכם.

אירוע רחוק לאורחים

בקרוב את רוצים לשמוח בחתונה של הבן שלכם שמתחתן באזור שפחות קרוב לאורחים שלכם. אתם רוצים להקל על האורחים מבחינת זמן הנסיעה ועלות הנסיעה אל המקום. אחת הדרכים היא להזמין אוטובוס 60 מקומות שיאסוף את האורחים שלכם ממספר נקודות איסוף שתוכננו מראש ויביא אותם אל האירוע.
האורחים יגיעו עם האוטובוס בשעה שנקבעה והאוטובוס יחכה להם עד השעה שנקבעה כסוף עבור האירוע. בעת היציאה חזרה, יקריאו ברמקול כי ההסעה יוצאת והאורחים יוכלו לחזור הביתה בבטחה. בצורה כזו אתם יכולים לדעת שהאורחים שלכם יגיעו לשמוח אתכם וגם יהנו מהאירוע ומהדרך. הם יוכלו להנות באירוע מאלכוהול מבלי לדאוג שמע יצטרכו לנהוג חזרה.

טיולי תלמידים בארץ

בתי הספר השונים מוציאים טיולים ברחבי הארץ כל הזמן. כיתת תלמידים אחת בישראל מונה 30-40 תלמידים. אם מדובר ב-30 תלמידים לכיתה, הרי שאוטובוס אחד יכול להכיל שתי כיתות יחד ולחסוך לבית הספר ולהורים כסף רב. במידה ומדובר בכיתות גדולות של 40 תלמידים, ניתן לפצל כיתות או לחשוב על הזעה עם מספר מקומות קטן יותר.
כאשר נוסעים לטיולים עם אוטובוס 60 מקומות, הנהג הוא חלק מהצוות. הוא לוקח אתכם אל היעד בבטחה, מחכה לכם במסלולים השונים, לוקח אתכם אל האכסניה, במידה ומדובר בטיול של יומיים או שלושה. מדובר על נהג שצמוד אליכם לאורך כל הטיול.

טיולי תיירים

טיולי תיירים הינם טיולים מאורגנים בקבוצות המטיילות בכל יום באזורים שונים בארץ. מדובר בנסיעות המגיעות לעיר ירושלים, ים המלח, אילת וכדומה. אלו נסיעות ארוכות של מספר שעות ומטרתן בילוי בארץ. לכן, על האוטובוס להיות נוח ומטיב עם הנוסעים. אוטובוס 60 מקומות עם נהג מנוסה הוא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת שהתיירים ירגישו שהם נוסעים אל היעדים השונים בבטחה.
התיירים שאינם מכירים את פינות הארץ השונות, סומכים על נהג האוטובוס שייקח אותם לכלל המקומות ויחכה להם בנקודות האיסוף לאחר שיסיימו באתרים השונים.

יתרונות הנסיעה באוטובוס 60 מקומות

1. יש מקום לכל הנוסעים ואין צפיפות
2. יש תא מטען גדול וניתן להכניס מזוודות ותיקים
3. התשלום הוא תשלום נסיעה נוח לכל ימי הטיול או האירוע
4. הנהג הוא מנוסה ומכיר את הדרכים השונות בארץ
5. הנהג מחכה לכם ומלווה אתכם בכל זמן הטיול או האירוע

אנו מזמינים אתכם להזמין אצלנו בהסעות השחף אוטובוס 60 מקומות לכל מטרה ובמחירים משתלמים מאוד. בואו לנסוע עם הנהגים המנוסים שלנו.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים