תכנון המסלול – עליכם. הסעות תיירים – עלינו!

מאמרים

אין עוד סטטוס מפנק ומהנה יותר מ”תייר”! אחרי שנה לא פשוטה (לא באמת צריך להוסיף עליה מילה, נכון?), תוכלו לצאת עם בני המשפחה ועם החברים הטובים לטיול! בזמן שבישראל המשק נפתח והחיים חזרו למסלולם, בחו”ל המצב קצת אחר. לשמחתכם, הטיול והחופשה להם אתם כל כך כמהים, לא מותנים במעבר בנתב”ג, אלא שתוכלו לנפש גם בארץ בחופשה כחול-לבן!

אנחנו ב”הסעות השחף”, נשמח להפוך את החופשה שלכם למפנקת אפילו יותר עם שירות הסעות תיירים! ומה זה בעצם אומר? שלא רק הדרכון שלכם יכול להישאר בכספת בבית, אלא גם רישיון הנהיגה. אנחנו נדאג לאסוף אתכם, להסיע אתכם ולהחזיר אתכם לביתכם – אפס דאגות, מקסימום חוויה!

למי מיועד שירות הסעות תיירים?

  • סוכני נסיעות / מורי דרך / מדריכי טיולים המעוניינים לארגן הסעה לקבוצת תיירים – מהארץ ומחו”ל
  • ישראלים המעוניינים לטייל בארץ – עם משפחה, חברים או עובדים, מבלי “לסחוב” איתם את הרכב הפרטי 

“שירותי הסעות תיירים? יש לי רכב פרטי!”

שירותי ההסעות אינם מיועדים רק לאנשים ללא רישיון או לתיירים מחו”ל. אמנם תוכלו לצאת לטייל עם רכבכם, אך גם תוכלו ליהנות מחופשה מהנה ומשחררת יותר. הרכב הפרטי חיוני לכם בימות השגרה, באמצעותו אתם מפזרים את הילדים במסגרות, מתניידים למקום העבודה וכיוצא בזה. החופשה שלכם היא המון דברים, אך שגרה היא לא! אפשרו לעצמכם להתפנק, להיות חופשיים מ”נטל הנהיגה” וחיפושי החנייה! השירות שלנו מתאים למשפחות, קבוצות חברים, לארגונים המעוניינים לפנק את עובדיהם בטיול חברה ועוד.

שירות הסעות תיירים מגלם בתוכו שלל יתרונות:

  • החופשה שלכם מתחילה מהרגע בו אתם עולים לרכב ההסעות המפואר! אינכם צריכים לנהוג, לקחת אחריות ולהיות ערניים, אלא שתוכלו לעשות סלפיז, לקרוא ספר או פשוט לנוח.
  • תכלית החופשה היא מילוי המצברים, אך כידוע – היא גם עלולה להיות מעייפת. נהיגה אחרי מסלול רגלי, פעילות ממושכת תחת כיפת השמיים או ארוחת צוהריים, רחוקה מלהיות אידיאלית. בשביל זה יש נהג צמוד שינהג עבורכם!
  • עם הסעה לתיירים, העיניים שלכם יהיו פנויות לגמוע את הנופים המרהיבים בדרך! כשאינכם על כיסא הנהג, אתם יכולים לתעד נופים, לחפש מידע/אתרים בסמרטפון ופשוט ליהנות מהנסיעה.
  • מהות החופשה היא זמן איכות! האם באמת תרצו לפספס את הרגעים הנדירים והיפים עם בן/בת הזוג, הילדים והחברים? אפשרו לעצמכם להתמסר לרגע ולצבור חווית של כייף, צחוק ואהבה עם היקרים לכם. הפקידו את ההגה בידיו של נהג מנוסה ומקצועי – אתם בחופשה!

נסיעה בטוחה היא מטרת העל, אך אנחנו לא מסתפקים רק בה. אנו מתחייבים בפניכם על שירות אדיב, רכבים חדשים ומאובזרים וזמינות גבוהה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים אודות הסעות תיירים, לייעץ לכם באשר לסוג הרכב המתאים להרכב המשתתפים ולהציע לכם מחיר. התקשרו כעת – 050-6656770

במה אפשר לעזור?