רינה צלליכין – ריף נדל”ן – השקעות נדלן בפנמה

השירותים שלנו

פנמה היא אחת מהמדינות הלטיניות המשגשגות ביותר ביבשת אמריקה. המדינה נמצאת בצמוד לחופי הים הקאריביים ויש לה גבולות עם יבשת קוסטה ריקה וקולומביה.

פנמה נחשבת למדינה מאוד מודרנית בעלת מקומות בילוי רבים, תיירות גדולה, רמת חינוך גבוהה, תנאי פנסיה מצוינים לפורשים, נופים וחופים מהממים, ואקלים טרופי ונוח. כמו כן, נחשבת נחשבת לאחת מהמדינות הזולות ביותר ברוב התחומים: אוכל, לינה, אטרקציות, ביטוחים, מיסים ועוד. המלצה חמה עבור השקעת דרך רינה צלליכין – ריף נדלן.

אופציות מגורים להשקעה

בפנמה תוכלו למצוא מגוון רחב של אופציות למגורים ולהשקעה. ישנם גם מגורי יוקרה בבניינים גבוהים עם נוף עוצר נשימה אשר משקיפים על חופי הים הקאריביים והאוקיינוס הרחב.

כמו כן גם קיימים אזורי פחות יוקרתיים שבהם תוכלו למצוא בתים פרטיים, בניינים רבי קומות, בניינים משותפים ועוד. כמו כן חשוב להדגיש את האקלים הטרופי אשר קיים בפנמה ומושך אליו עשרות אלפי משקיעים פוטנציאליים מידי שנה.

השקעות נדלן באזורי החופים

כמו כן ישנם חופים מאוד מבוקשים לבנייה להשקעה לנדל”ן ואחד מהם הוא רצועת החוף של רנצו פאדסי. זוהי רצועת חוף של מאתיים ושמונים דונם אשר פנויים לבנייה מידית. חוף זה מבוקש מאוד בהקשר של צלילות, תחרויות גלישה ובילוי בים. מבקרים ותיירים באים מגיעים לאזור זה לטייל ולישון מספר לילות.

באזור פאדסי יש המון אטרקציות לתיירים כמו: רכיבה על סוסים, דיג, שיט, צלילות, רכיבה על אופניים, מסעדות ובתי קפה, בתי מלון. אזור זה הפך לפופולרי ושכיח ביותר בקרב מטיילים אשר מגיעים לפנמה בכלל ולאזור פאדסי בפרט.

שירות בוטיק אצל רינה צלליכין

משרד בוטיק הנדל”ן שלנו- ריף נדל”ן השייך לרינה צלליכין ומשפחתה מתמחה בנדל”ן להשקעה בפנמה בכלל ובאזורים רבים בפרט. אנחנו עורכים סקרי שוק על מנת להתאים עבורכם את השקעת הנדל”ן האולטימטיבית והמיטבית ביותר עבור הצרכים האינדיבידואליים שלכם.

דרכנו תוכלו להשקיע במגוון אופציות להשקעה. לדוגמא: לקנות מגרש, לבנות בית למגורים, לגור בו לתקופה מסוימת ואחר מכן להשכיר למטיילים פוטנציאליים ולהנות מרווחים. כמו כן אפשר גם לקנות מגרש, לבנות דירה ואז ישר למכור ברוח גדול.

דרכנו תוכלו למצוא את ההשקעות בנכסים במחירים המשתלמים ביותר , כל זאת על מנת למקסם את הרווחים שלכם בעת מכירה או השכרה.

במה אפשר לעזור?