מונית לנתב”ג בזול זה אפשרי!

מונית גדולה לנתב"ג

מחפשים מונית לנתבג? כיף!‏ אם כאשר נוסעים לחוץ לארץ, בין אם לטיול, לצרכי עבודה, לביקור משפחתי או לכל מטרה אחרת, ישנו פרויקט אחד שאנו נוטים לשכוח בדרך: ההגעה לשדה התעופה. אמנם, כל אחד יכול לנסוע ברכב הפרטי שלו אל שדה התעופה.

אך בפועל, לא לכולם, כמובן, יש רכב פרטי, וגם אם הוא קיים – העלות של החניה בנתב”ג לא תמיד משתלמת, מה גם שאנשים רבים חוששים להשאיר את רכבם בחניון, בפרט אם הם טסים לתקופה ארוכה.

 

מחיר מונית לנתב”ג

האפשרות המעשית היחידה, במקרים רבים, היא להזמין שירות הסעות לנתב”ג. אלא שלרוב, מחירן של מוניות לנתבג, עלול להיות יקר מאד.

מחירון מוניות נתב”ג הוא גבוה במיוחד, מה גם שלעיתים קרובות יש צורך במונית גדולה לנתבג, ולא במונית סטנדרטית, כדי שיהיה די מקום לכל המזוודות ולכל הנוסעים אל השדה.

מחירון מוניות משרד התחבורה יוצר פערי מחירים גדולים, כך שאנשים רבים מעדיפים למצוא דרכים חלופיות להגיע לשדה התעופה, ולא פעם מתקשים בכך, או נאלצים לשלם סכומים גבוהים מאד עבור מונית לנתב”ג.

 

האם אפשר למצוא מונית לנתב”ג בזול?

הדבר אכן אפשרי. בהזמנת המוניות הכי זולות לנתב”ג אין משמעות הדבר שתקבלו שירות פחות איכותי. אמנם, מרבית החברות מציעות מחירים יקרים למדי, אך חברתנו מציעה שירות איכותי של נסיעות לנתב”ג, במחירים זולים ומשתלמים. לחברתנו “מוניות שחף” יש מוניות לנתבג שהן גדולות ומרווחות, ומתאימות ל-6 נוסעים בכל נסיעה (מלבד הנהג), כך שתוכלו בקלות לנסוע כל בני המשפחה, וגם לאפסן את כל המזוודות שאתם זקוקים להן בתא המטען.

אתם לא חייבים לשלם הרבה בשביל נסיעה נוחה לשדה התעופה. חברתנו מציעה לכם מוניות לנתב”ג בזול, והיא יכולה להרשות זאת לעצמה, בזכות המוניות הגדולות והנוחות.

לרוב, כל נהג מונית לנתב”ג ידרוש מכם מחיר יקר עבור נסיעות ארוכות, משום שנסיעה כזו פירושה, פעמים רבות, נסיעה בדרך חזרה “על ריק”, כלומר, ללא נוסעים. אך בנסיעות לשדה התעופה, תמיד יימצא מי שירצה לחזור מן השדה לביתו, כך שאין כמעט מציאות של נסיעה ריקה.

לכן, יש לנו שירות הסעות לנתב”ג במחירים זולים משתלמים ובזמינות מלאה (24/7) ומאפשרים לכם להגיע לשדה התעופה בקלות, בנוחות ובצורה מרווחת ונעימה – אם אתם מחפשים אחר המוניות הכי זולות לנתב”ג, תשמחו לשמוע שאיתנו תקבלו מונית לנתבג מבלי לשלם מחיר מופרז.

מוניות לנתבג

מוניות מנתב”ג בזול!

הדילמה האם להזמין מונית מיד בנחיתה בנתב”ג, מלווה כמעט כל ישראלי שנוחת בארץ ומעוניין להגיע הביתה הכי מהר שרק אפשר.

במאמר שלפניכם תמצאו התייחסות לכל אותם משתנים אותם נידרש להכניס אל תוך משוואת הבחירה, תוך השוואה בין הגעה מנתב”ג במונית, ברכב פרטי או בנסיעה על ידי אמצעי התחבורה הציבורית האחרים.

נעמוד על היתרונות של מונית לנתב”ג ביחס לאמצעים האחרים וננסה להחליט יחד אתכם האם מדובר אכן בפתרון האופטימלי והמוצלח ביותר עבורכם (רמז: ברוב המקרים – התשובה תהיה חיובית בהחלט) על פניו, נסיעה במונית מנתב”ג עשוי להיות תענוג לא ממש זול ביחס לאמצעי התחבורה האחרים אך בכל זאת התמונה אינה צבועה בשחור ולבן ואם תתבוננו לעומק, תבינו שלפעמים יצא לכם יותר זול וכמובן שזה יהיה הרבה יותר יעיל כאשר תבחרו להגיע הביתה בעזרת מונית.

 

מחיר מונית מנתב”ג – לא תמיד זה חייב להיות יקר

ראשית, חשוב לדעת כי מחירון מוניות לנתב”ג זהו לא מחירון שרירותי ונסיעה בחברה פלונית לא תהיה בהכרח יקרה כמו חברה אלמונית היות והדבר תלוי בעוד גורמים שהם משפיעים על המחיר הסופי.

אז נכון שקיים מחירון מוניות משרד התחבורה אך אינה דומה מחיר נסיעה של מונית שהגיעה אליכם במיוחד לבין מונית שהגיעה עם נוסעים והיא מבצעת עבורכם רק את הנסיעה חזור.

כך, שאם הנקודה הזו ברורה, הרי שכדאי כמובן לנסות לחפש מונית של חברה כזו, שתמיד יהיו לה גם נסיעות הלוך, כך שמחיר הנסיעה הביתה יהיה זול יותר בהשוואה לכל אפשרות אחרת וכמובן בהשוואה לכל חברת מוניות מתחרה.

 

מוניות גדולות ומרווחות

כאשר אתם קבוצה של בני משפחה או חברים השבים יחד מחוץ לארץ, בוודאי תשמחו לאפשרות להיעזר במוניות גדולות ומרווחות הזמינות עבורכם 24 שעות ביממה, שתכיל את כולכם בלי שתצטרכו להתפצל.

כאשר תבחרו במונית שתכיל את כולכם ויש היום מוניות לנתב”ג או מנתב”ג המכילות שישה מקומות ישיבה פלוס מקום לכל המזוודות, גם תשלמו יותר זול מכל אופציה אחרת וגם תגיעו הרבה יותר מהר הביתה ובמחיר הרבה יותר זול מכל אפשרות אחרת שרק תעלו בדעתכם.

אז, ברוכים השבים!

במה אפשר לעזור?