מונית גדולה לנתב”ג – נוסעים עם הילדים לחו”ל בכיף!

השירותים שלנו, מוניות גדולות במרכז

הרבה אנשים אשר מתעתדים לנסוע לחוץ לארץ מתלבטים בשאלה איך יגיעו לשדה התעופה.

לרובנו יש רכב פרטי, השימוש ברכב פרטי למטרה זו עלולה להפוך את הגישה אל נתב”ג ,במיוחד במשפחות מרובות ילדים (בלי עין רעה) לקצת פחות נעימה לפעמים אפילו מסורבלת, (גם אם מדובר בנסיעה קצרה יחסית לדוג’ מראשון/חולון/מרכז ), אך כאשר נוסעים לחו”ל, מרבית האנשים אינם מתלהבים מהרעיון להשאיר את הרכב הפרטי בחניון של שדה התעופה, בפרט אם הנסיעה המתוכננת היא ארוכה. לעיתים גם אין בנמצא רכב פרטי שישמש לנסיעה, ולכן יש למצוא תחלופה ראויה.

מונית גדולה לנתב"ג

לוקחים מונית גדולה

האופציה המתאימה ביותר לנסיעה לשדה התעופה נתב”ג היא, כמובן, מונית. אבל לא רק  בעזרת המונית, ניתן להגיע ביעילות ובמהירות לשדה התעופה, לאחסן בנוחות את המזוודות בדרך וליהנות מדרך שקטה ורגועה, ללא בעיות מיוחדות.

נסיעה במונית לשדה התעופה חוסכת את העלויות של חניה לטווח ארוך בחניון של שדה התעופה, ובכך יתרונה הגדול. עם זאת, מונית רגילה אינה תמיד מספקת את “הסחורה”.

ומדוע? מכיוון שלעיתים קרובות, הנסיעות לחוץ לארץ אינן של אדם אחד, אלא של משפחה שלמה. במקרים כאלה, או במקרים של נסיעות ארוכות מאד, לא רק מספר הנוסעים גדול, אלא גם מספר המזוודות, ויש צורך במונית שתוכל לאחסן את כל המזוודות והחבילות השונות שצריכות להגיע גם הן לנתב”ג.

מונית גדולה לנתב”ג

ישנה, כמובן, אפשרות להזמין שתי מוניות, כך שבני המשפחה מתחלקים בין המוניות, וכך גם המזוודות. אפשרות פחות מועדפת מכיוון שהילדים מתפצלים ומרגישים פחות ביטחון במקרים מסויימים , אך ישנה גם אפשרות אחרת, פשוטה יותר – מונית גדולה לשדה התעופה.

מוניות גדולות מאפשרות לכל בני המשפחה לנסוע ביחד, ויש בהן די מקום לכל המזוודות והחבילות שיש לסחוב אל השדה. מוניות גדולות לשדה התעופה חוסכות את הצורך בנסיעה בכמה רכבים, ולכן גם אם מלכתחילה הייתם מעדיפים לנסוע בכמה רכבים פרטיים, ייתכן שתעדיפו נסיעה במונית גדולה אל שדה התעופה, כדי לחסוך את הפיצול ולנסוע כולם ביחד.

כל בני המשפחה יכולים לנסוע יחד – הן אלה שמתעתדים לנסוע לחו”ל בפועל והן אלה שמלווים אותם אל שדה התעופה. הטיול לחו”ל, למעשה, מתחיל כבר במונית, והחוויה גדולה במיוחד.

אם אתם נוסעים עם ילדים, החוויה תהיה גדולה עוד יותר, כי ההתרגשות של הילדים תתחיל כבר מן הנסיעה אל השדה. באמצעות מונית גדולה לנתב”ג אתם גם יכולים להשגיח על הילדים בקלות רבה יותר, ולא לסמוך על נהג נוסף שישגיח על חלק מן הילדים.

איך מזמינים מונית גדולה לנתבג?

כמעט כל חברת מוניות מציעה גם שירותים של מוניות גדולות. לחילופין, חיפוש פשוט יאפשר לכם למצוא חברות הסעות, אשר מציעות מוניות גדולות לנסיעות שונות, ובפרט עבור הסעות לשדה התעופה.

חברות המוניות מודעות לקושי של הנסיעה לשדה התעופה, עם המזוודות והחבילות, ולכן מציעות לעיתים קרובות שירות מיוחד של מוניות גדולות לשדה התעופה, במחיר מוזל ומשתלם במיוחד עבור הנוסעים ועבור המלווים שלהם.

בחירת מונית גדולה לנתבג או מנתבג, מאפשרת לכל המשפחה לחזור בצורה רגועה ובטוחה אין צורך לדאוג לדברים כגון :תשלומי חנייה , מקום למזוודות ולקניות במהלך החופשה ומרגיש הרבה יותר נוח,לחזור חזרה הביתה עייפים אך מרוצים ,יש מי דואג להחזיר את כולם בבטחה הביתה.

מונית גדולה לנתבג

מונית גדולה מנתב”ג

אין כמו לחזור הביתה… נאנח כל ישראלי כאשר גלגלי המטוס נוגעים סוף סוף בקרקע והבית נראה קרוב מאי פעם. הבעיה היא שגם לאחר הנחיתה עדיין ישנה דרך ארוכה ואם לא דאגנו מראש לטרמפ הרי שעלינו להסתמך על התחבורה הציבורית כמו אוטובוסים, מוניות שירות או הרכבת זאת במידה ולא הגעתם עם רכבנו הפרטי .

כאשר ישראלי נוחת בארץ, הוא רוצה לראות את עצמו כאן ועכשיו בפתח הבית. אין לו סבלנות להתחיל לברר על מחירי הנסיעה באמצעי התחבורה השונים או לצאת לדרך בעזרת התחבורה הציבורית המסורבלת שאף פעם לא תביא אותו עד פתח הבית, ואם מדובר בשעות הלילה המאוחרות הרי שגם אם הוא ירצה להתפשר על אוטובוס או רכבת, הוא ייאלץ להמתין עד הבוקר.

אז נכון שרבים מאתנו דואגים מראש לטרמפ, אך מה יעשו כל האחרים? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. כדי לספר לכם על אפשרות להיעזר במונית פרטית עד הבית ועדיין לשלם מחיר הגיוני וסביר שלא תביא אתכם הביתה עם כיסים מרוקנים לגמרי…

מונית גדולה מנתב”ג תחזיר את כולכם הביתה

אם מדובר בקבוצה גדולה של בני משפחה או חברים השבים יחד מחוץ לארץ, הם כמובן ירצו לשוב יחד בלי להתפצל גם כדי להישאר כקבוצה וגם כדי לחסוך את הבלגן מי ייסע עם הילדים  ובאיזו מונית.

חוץ מהרווחים הללו שיש מהנסיעה במונית הגדולה, יש גם את החיסכון הכספי כי מחיר של מונית גדולה אחת תהיה תמיד זולה יותר משתי מוניות קטנות וכמובן שנחסך כאן גם התשלום על החניה הכפולה.

 
ניתן לסכם ולומר כי מונית גדולה משדה התעופה היא מונית הרבה יותר נוחה ומשתלמת מכמה וכמה סיבות:

כאשר אתם מזמינים מוניות גדולות משדה התעופה, הנסיעה תהיה הרבה יותר נוחה ונעימה. מי נהנה להצטופף במונית נמוכה וקטנה במיוחד לאחר ישיבה בת שעות ארוכות במטוס? מונית גדולה מאפשרת לכם להתרווח ולהגיע הביתה כבני מלכים ממש.

מונית גדולה לנתבג או מנתבג, שומרת על כולכם יחד ואם יש בקבוצה גם ילדים לא מתעורר בלגן, עם מי ייסעו הילדים ואיך הם יתחלקו בין המוניות.

מונית גדולה אחת עבור כולם יחד לא יעלה לכם הרבה יותר יקר מנסיעה בתחבורה הציבורית היות ובחלוקה למספר הנוסעים תגלו שאמנם מדובר במחיר קצת יותר גבוה מנסיעה באוטובוס או ברכבת אך בצירוף לכל היתרונות יתברר מעבר לכל ספק כי הדבר משתלם לכם בהחלט.

מונית גדולה ומרווחת מחזירה את כולכם הביתה עד הפתח ממש שלא כמו התחבורה הציבורית שתביא אתכם לכל היותר לשכונה המבוקשת אך לא מעבר לכך כאשר יהיה עליכם ‘להיסחב’ עם מזוודות כבדות עד הבית, דבר שעשוי לשוות לשיבה הביתה אווירה מסורבלת, מעיקה, עצבנית ולא סימפטית.

אתם רוצים להגיע ‘הביתה בשמחה רבה’ ורק עם מונית פרטית ומרווחת תוכלו לעשות את זה.

הבאנו שלום עליכם!

במה אפשר לעזור?