מוניות גדולות פתח תקווה

מוניות גדולות במרכז

נסיעה במונית היא פתרון נוח, קל ומהיר למי שזקוק לנסיעה מהירה ממקום למקום אפילו בשעות לא שגרתיות. מי שרוצה להימנע מהעומס הגדול שיש בתחבורה הציבורית – בוחר פעמים רבות הזמנה של מונית ספיישל. 

מוניות גדולות מאפשרות לנסוע ממקום למקום בצורה מהירה ונוחה גם למשפחות גדולות, שלא היו מצליחות להיכנס למונית אחת.

מתי נרצה לנסוע במונית גדולה בפתח תקווה?

 

 נסיעה במונית גדולה מתאימה במיוחד לנסיעות משפחתיות שלא יכולים או רוצים לערוך ברכב פרטי, להסעת קבוצות, לימי טיול, הסעה לנתב”ג ועוד.

פתח תקווה היא עיר עמוסה, ונסיעה בתוכה במיוחד בשעות העומס לא משימה קלה. לכן בחירה בנסיעת ספיישל גדולה מאפשרת הגעה ממקום למקום בתוך העיר בצורה מהירה ורגועה.

מונית גדולה מפתח תקווה לשדה התעופה

 

נסיעה משפחתית לשדה התעופה היא אחת הסיבות הנפוצות להזמנת מונית גדולה. אומנם פתח תקווה ממוקמת בקרבת הדשה, הגעה עם מזוודות וכל המשפחה, עדיף פעמים רבות שתיעשה עם מונית גדולה ומרווחת. כך תחסכו מעצמכם סידורי חנייה מורכבים וקרים ושיקולים לוגיסטיים של מי יסיע אתכם ומי יחזיר.

נסיעה עם מונית גדולה לנתב”ג היא פתרון זול ונוח, גם להגעה לטיסה וגם בחזרה הביתה משדה התעופה. טסים בקרוב לחו”ל? הזמינו מונית גדולה של השחף מבעוד מועד!

פתח תקווה – ירושלים עם מונית גדולה

 

ירושלים, היא אחת הערים הקשות לנסיעה בארץ, במיוחד למי שלא גר בתוכה. מצוקת החניה ושינוי הכבישים שנעשו בה בשנים האחרונות גרמו לאנשים רבים להעדיף לנסוע אל הבירה או בתוכה באמצעות מוניות.

משפחות מפתח תקווה בדרכן לכותל מעדיפות הגעה עם מונית גדולה – כך הנסיעה המשפחתית לטיול או לאירוע מתאפשרת בצורה רגועה ונוחה.

מוניות והסעות השחף VIP מחזיקים צי מיניבוסים ומוניות גדולות, נקיות ומרווחות. הנהגים שלנו מכירים את כל הארץ, ויסיעו אתכם בבטחה ממקום למקום. ואם כל זה לא מספיק – המחירים שלנו, יעשו לכם הכי טוב.

מחירים זולים ואטרקטיביים. נסיעה במוניות שלנו היא הבחירה הטובה ביותר עבור מי שרוצה לנסוע בצורה הטובה ביותר.

נסיעה לביקור חולים עם כל המשפחה

 

בית החולים רבין בעיר הינו אחד המרכזים הרפואיים הטובים והמתקדמים בארץ. רבים מגיעים לביקור חולים אצל בן משפחה.

במקרים רבים כל המשפחה והחברים רוצים לאחל לחולה החלמה מהירה ולכן נסיעה לבית החולים רבין בפתח תקווה מאלצת הגעה במספר רכבים. במקרים כאלה, מעדיפים לקוחות השחף להזמין מונית גדולה של 6 מקומות ולחסוך עלויות דלק וחניה של שני רכבים או יותר. ברשותנו רכבים של עד 7 נוסעים ובמחיר מונית הזול בישראל.

מונית לבילוי בתל אביב

 

בשנים האחרונות אוכלוסיית פתח תקווה זכתה לעליה בשיעור הצעירים שמעדיפים מגורים באם המושבות. סטודנטים וצעירים רבים אוהבים לצאת בסופי שבוע במועדונים וברים של תל אביב.

נסיעה כזאת טוב שתיעשה עם מונית – עדיף עם מונית גדולה שתכיל את כל החבר’ה בנסיעה אחת.

לבחירה במונית גדולה ליציאה בתל אביב יתרונות רבים:

  • אין צורך לדאוג לחנייה, מה גם שנסיעה בקבוצה של מעל 4 חברים מצריכה להחנות בתל אביב שני רכבים – סיוט שעדיף להימנע ממנו.
  • אין צורך בנהג תורן – מונית גדולה מייתרת את הצורך בדאגה לשני נהגים תורנים. קבוצות של חמישה ושישה אנשים נוסעים במונית ומבלים כאוות נפשם.
  • מוניות והסעות שחף מאובזרות במערכת מולטימדיה וקריוקי – המסיבה מתחילה עוד במונית ומסתיימת רק מול דלת הבית.

במה אפשר לעזור?