מוניות גדולות בחיפה

מוניות גדולות בצפון

גם בחיפה תגיעו לכל מקום בארץ בנוחות ובמהירות עם מוניות גדולות של השחף

נסיעה למקומות שונים כאשר מדובר במספר נוסעים רב הופכת להיות משימה הדורשת סידורים לוגיסטיים לא פשוטים. מונית רגילה איננה יכולה להכיל יותר מארבעה נוסעים. השחף באים להציע פתרון אידיאלי למצבים מסוג זה – מוניות של 6 נוסעים פלוס נהג גם באזור חיפה.

מתי תצטרכו שרות של מונית גדולה בחיפה?

 

אם הגעתם לחיפה לצורך חופשה, ביקור או עבודה ואתם נזקקים לשירות הסעות לקבוצה של 6 נוסעים, מובן כי שירותי המוניות הסטנדרטיים לא יספיקו ולא יוכלו לעזור לכם.

חברת מוניות והסעות השחף נמצאת גם בחיפה על מנת לספק לכם את השירות ויכולת השינוע והגעה למקומות שונים ברחבי חיפה, קריות, אזור הצפון, הסעה לשדה התעופה ולמעשה לכל מקום בארץ.

הסעת מונית לאירוע עם המשפחה או קבוצת חברים

 

אירועי שמחה מאופיינים ברצון שלנו לחלוק את האווירה עם קרובינו – משפחה קרובה ומורחבת, חברים או מספר זוגות.

ניתן כמובן להגיע ברכב פרטי, אך העניין כרוך בהשקעה לא מבוטלת של מרץ ומחשבה – עלינו למצוא פתרונות טובים וזמינים ל- 3 שאלות לא קלות:

  1. איך נחלק את הנוסעים ברכב? הרי משפחה מורחבת לרוב מורכבת ממספר אנשים העולה על אברעה.
  2. מי יהיה הנהג התורן? משיהו יאלץ לוותר על שתייה חריפה, ולו של כוסית בודדת אחת. אותו האדם כדאי שיישן לפני הנסיעה, הרי שעות החזרה מאירועי חתונות מאוחרות. כדאי שהנהג התורן לא יעבוד יום למחרת, כי לא תהיה לו הזכות לישון תוך כדי הנסיעה כמו לשאר הנוסעים.
  3. איך מתחלקים בהוצאות הדלק? אומנם לא יאה להתחשבן על הוצאות עם משפחה וחברים קרובים, אבל במציאות של היום מחירי הדלק כה גבוהים שנסיעה משותפת מסוג זה עלולה לגרום לחיכוחים ואי נעימות.

אנו במוניות והסעות השחף נותנים מענה מושלם להסעת קבוצות לאירועים וחתונות באזור חיפה.

הנסיעה במונית של 6 נוסעים היא חוויה מהנה, המסיבה מתחילה במונית גדולה ומרווחת בדרך לחתונה עם מערכת קריוקי ובר משקאות מפואר. ילדים וצעירים נהנים ממופע אור קולי ייחודי בארץ. נהגי המוניות של השחף מנוסים ואדיבים – הנסיעה שלכם בטוחה ונטולת דאגות.

עוד סיבות מעולות להזמין מונית גדולה באזור חיפה:

  • הסעת ילדים ונוער לחוגים
  • ימי הולדת של צעירים ונוער
  • בילוי החוף הים
  • הסעה לשדה וחזרה
  • בילוי לילי

מהם היעדים הנפוצים ביותר של נסיעת מונית באזור חיפה?

 

מוניות גדולות בחיפה מוזמנות למספר יעדים מגוון. אנו מספקים שרותי הסעות בכל הארץ עם דגש מיוחד על אזור חיפה והקריות – תמיד תהיה לנו מונית פנויה באזור.

אז מה הם יעדי הנסיעה הנפוצים באזור חיפה?

מונית של 6 בתוך העיר חיפה

משפחות, קבוצות חברים ונערים שוכרים שרותי הסעה מקצועית בתוך העיר. המוניות מסייעות להגיע למסעדות, מפגשים משפחתיים וחוגי ספורט. אנו תמיד נגיע בזמן ותמיד נדאג לם לתנאי נסיעה ברמת VIP ובמחירים הזולים בארץ.

נסיעות מונית לחוף הים

רבים מעדיפים להימנע מהוצאות חנייה ונסיעה במספר רכבים שמתמלאים בחול הים. חיפאים נוסעים עם מוניות והסעות השחף בנסיעות קצרות לים. השרות נפוץ במיוחד בקרב השוכנים בשכונות המרוחוקות – כרמל, אחוזה ונווה שאנן.

נסיעה מחיפה לקריות וחזרה

אזור הקריות שופע מקומות בילוי ומרכזי קניות. חיפאים שוכרים מונית גדולה על מנת להגיע לקניות בקריות וביציאות ליליות. נסיעה עם מונית לקריות לצורך קניות מאפשרת להסיר דאגה ולקנות כמויות לא מבוטלות – הנוסעים סומכים על נהגי השחף שיגיעו בזמן לאיסוף בסוף מסע הקניות ושיעזרו להעמיס את הקניות ברכב המרווח.

יציאה לילית עם מונית גדולה של השחף מאפשרת לחבר’ה לבלות כאוות נפשם וללא דאגות. המסיבה מתחילה עוד במונית – מערכת המולטימדיה האימתנית תעשה שמח הרבה לפני הכניסה למועדון.

נסיעות באזור הצפון

חיפאים רבים נעזרים בשרותנו לשם הסעה של 5 ו- 6 נוסעים באזור הצפון. ביקורי משפחות, טילים לכנרת ועוד יעדים קסומים עם מונית גדולה.

הסעה לשדה התעופה ואיסוף אחרי טיסה

אחד היעדים המבוקשים ביותר הוא נתב”ג. רבים מעדיפים להימנע מתשלום יקר על חנייה בשדה ולהיעזר בשרות של מונית גדולה לשדה. עם השחף תמיד תגיעו בזמן, לא תיאלצו להצטופף עם המזוודות והכבודה וכמובן תהנו משירות אדיב של נהג מקצועי.

במה אפשר לעזור?