שירותי המוניות שלנו

מונית גדולה לנסיעות בכל הארץ

מוניות השחף מציעים מגוון רחב של שרותי הסעות בכל הארץ. אנו מקפידים על מתן שירות מעולה, מחיר הוגן ותחרותי וזמינות מיידית לנסיעה. רכבי מוניות השחף חדשים חדישים ומאובזרים בכל הטכנולוגיות המתקדמות. ניתן להזמין נסיעת ספיישל 24 שעות ביממה, בחיוג ל- 050-6656577.

מגוון שרותי המוניות הגדולות

  • מונית לשדה התעופה ובחזרה – נסיעה נוחה ברכב חדיש ומרווח. 6 נוסעים פלוס נהג ומזוודות, בלי להרגיש טיפת צפיפות. משתלם כספית לחסוך חניה ונוח לא לבקש מקרובים הסעה לשדה או בחזרה.

 

  • מונית לטיולים מאורגנים – טיול מאורגן בקבוצה קטנה נוח ומשתלם עם מוניות השחף. 5 מטיילים, מדריך טיולים ונהג מקצועי שמכיר כל פינה בארץ.

 

  • הסעת אומנים – שירות מוניות VIP של השחף שמותאם לאמנים מופיעים. מערכת מולטימדיה מתקדמת, מיניבר מפנק, רכב מרצדס חדיש וסלון נוח בגימור VIP.

 

  • הסעת מטיילים ותיירים – תיירים ומטיילים בארץ, צריכים לפעמים להגיע לאתר התיירותי לכמה שעות טובות. מוניות השחף מספקים שרותי הסעה לכל אטרקציה והנהגים מכירים את כל הדרכים הטובות, המהירות והיפות ביותר. עם השחף, תגיעו ליעד גם ללא מדריך טיולים מקצועי. הזמינו נסיעה לכותל ותבחרו בהסעה בלבד או בשירות נהג מונית צמוד שיחכה לכם בחנייה ואף יגיע לאסוף בזמן ומקום שנוח לכם.

 

  • נהג בליווי צמוד – נהג צמוד לכל היום ורכב גדול של 6 נוסעים ומטען.

 

  • מוניות לאירועים כולל המתנה – מונית גדולה של השחף, תיקח אתכם עם כל המשפחה לאירוע בלי כל דאגה. שמחו ושתו עד השעות הקטנות, הנהג יחכה לכם בחנייה.

 

  • מוניות לימי הולדת – מערכת מולטימדיה, קריוקי, מערכת תאורת מסיבות — יום כיף עם מונית גדולה של השחף הוא כיף אמיתי.

 

  • הסעות VIP – כל מילה מיותרת, מונית לוקסוס עם נהג מקצוע, במחיר תחרותי במיוחד.

 

  • הסעות מועדוני לילה ומסיבות – בני נוער וצעירים לא צריכים לנהוג בלילות. מונית גדולה של 6 נוסעים היא פתרון מעולה ליציאה לילית.

 

  • הסעת אנשי עסקים – מוניות VIP גדולות של השחף, מתאימות במיוחד לנסיעות עסקים בארץ. יש לך פגישות מרוחקות? השחף יסיע אותך במהירות שיא, במחיר משתלם וברכב יוקרתי, מרווח ונוח. ניתן אף להמשיך לעבוד בנינוחות תוך כדי הנסיעה במונית.

מוניות השחף – רכבי מרצדס מפוארים במחיר לכל כיס

היתרון של רכבי מרצדס תמון בכך שהם יכולים לסחוב הרבה כבודה ולשאת בקלות עד 6 נוסעים. מוניות כאלה, אידאליות למשפחה. סלון הרכב מאובזר בכל המכשור המודרני המתקדם. גימור המכונית קלאסי וברמה מהגבוהות בעולם. זאת מונית נוחה, בעלת חן כובש במבט מבפנים ומבחוץ. מנוע הרכב רב עוצמה וללא תחרות בכביש הישראלי.

שירותי המוניות נועדו להפוך את התחבורה שלך בתוך ישראל לקלה מהירה ומהנה, ניתן לנסוע לכל רחבי הארץ בנוחות בסגנון VIP.

ניתן להזמין לפי שעה ולפי יום בהתאם לצרכי הנסיעה – אם זה טיול ברחבי הארץ, נסיעה בארץ עם כל המשפחה כמו ביקור קרובים, אירוע או ביקור חייל בבסיס או נסיעת מונית לשדה התעופה לפני או אחרי טיסה. כל נסיעה שתבחרו, תוכלו לבחור בשרות נהג בליווי צמוד עם נהגי המונית המקצועיים והמנוסים ביותר בארץ.

לפרטים והזמנה התקשרו עכשיו: 050-6656577