הסעות עובדים

הסעות

ארגונים וחברות רבות במשק מספקות הסעות עבור העובדים שלהם. מדובר בשירות תחבורה מביתו של העובד אל מקום העבודה במקרים אשר בהם מדובר בשעות עבודה שאינן סטנדרטיות או כאשר אין תחבורה ציבורית כמו גם כשמדובר במקום עבודה שם נדרשת ההסעה מטעמי ביטחון של העובדים.

מקומות עבודה רבים במשק מספקים כיום גם שירותי הסעה עבור העובדים שלהם במיוחד כאשר מדובר במקום עבודה הפועל בשעות לא ממש שגרתיות כמו לדוגמא צוותות של בתי חולים המחליפים משמרות בשעות הבוקר המוקדמות. צוותות של בתי מלון וכדומה.

גם מקומות עבודה המחייבים נסיעה שהיא לא בטוחה עבור העובדים – מספקים את שירותי ההסעה עד למקום העבודה ישירות מביתם של העובדים כך שהם מצליחים להגיע למקום העבודה בביטחון מלא ללא כל חשש.

הסעות פאר- הסעות השחף – הפתרון הטוב ביותר עבור העובדים

כיום אנחנו מוצאים כי יותר ויותר מקומות עבודה בוחרים להסיע את העובדים שלהם אל מקום העבודה. הם מרוויחים בזה כמה וכמה דברים.

ראשית מדובר בפתרון נוח במיוחד עבור מקום העבודה, כאשר הוא זה שדואג שכל העובדים יגיעו בזמן למקום ללא התירוצים הקבועים של – ‘פספסתי את האוטובוס’, ‘האוטובוס הקדים’, ‘נגמר לי הדלק פתאום’ ‘פקקים’ וכדומה.

מלבד זאת מדובר בפתרון שהוא חסכוני יחסית כאשר קבוצה גדולה של עובדים יכולה להצטרף יחד לנסיעה אחת ולמעביד נחסך התשלום עבור הוצאות הנסיעה לכל אחד מהעובדים בפני עצמו.

ישנו גם ערך מוסף לכל השירות של הסעות לעובדים, כאשר העובדים חשים כי משקיעים בהם ומעניקים להם יחס מיוחד ומפנק של הסעות מהבית עד למקום העבודה. העובדים מעריכים את המחווה הזו והם מחזירים על כך למעביד ולמקום העבודה, כאשר התוצאה היא הגדלת התפוקה והעבודה המסורה יותר במקום.

אז באיזו חברת הסעות נבחר? הסעות השחף – כמובן!

כאשר אנחנו באים לחפש חברת הסעות לעובדים אנחנו מחפשים חברה אמינה שמציעה עמידה מלאה בזמנים. זמינות גבוהה, חברה המציעה שירות ויחס vip, חברה שמציעה צי של רכבים חדשים ונוחים ובקיצור – חברה שמשתלם לשלם לה כי היא תעניק את התמורה המלאה להשקעה הכספית שלנו.

הסעות השחף – זוהי חברת ההסעות שאתם מחפשים!

את כל אותם היתרונות שבקשתם תוכלו למצוא בחברת הסעות פאר – הסעות השחף.

אצלנו תמצאו מוניות גדולות ומפנקות שיעניקו לעובדים שלכם שעת נסיעה נעימה במיוחד. הנהגים שלנו אדיבים וחביבים כך שהנסיעה לעבודה תהפוך לחוויה בפני עצמה.

אין ספק כי לאחר נסיעה נוחה ומפנקת שכזו תקבלו עובדים עם הרבה יותר מוטיבציה ורצון להשביע את רצונכם במהלך יום העבודה.

הסעות בר מצווה

הסעות בר מצווה

הזמינו אצלנו הסעות בר מצווה! עומדים לחגוג בר מצווה? מתוכננת לכם נסיעה אל מחוץ לעיר? בשביל להגיע אל האירוע שלווים ורגועים – כך...

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

חוגגים אירוע בקרוב? צריכים לצאת לנסיעה ארוכה בשביל להשתתף בחתונה או בבר מצווה? סעו בקלות אתנו. בהזדמנויות שונות נוח לנו להשאיר...

הסעות בר מצווה

הסעות בר מצווה

הזמינו אצלנו הסעות בר מצווה! עומדים לחגוג בר מצווה? מתוכננת לכם נסיעה אל מחוץ לעיר? בשביל להגיע אל האירוע שלווים ורגועים – כך...

במה אפשר לעזור?