הסעות לחתונה

מאמרים

תכנון והפקת חתונה הפך לעסק מאוד מורכב בשנים האחרונות, כאשר תעשיית החתונות עצומה וישנם עשרות אם לא מאות אלפי ספקים אשר עוסקים בתחום בדרך זו או אחרת. לכן האופציות אשר עומדות בפני זוג אשר מתכנן את אירוע החתונה הן אינסופיות.

למשל בבחירה של מקום החתונה, ראשית הזוג צריך להחליט מספר דברים לפני שהוא ניגש לראות מקומות אופציונאליים  היכן הם ירצו לקיים את האירוע, האם באולם אירועים או גן אירועים, האם בחוף הים או בטבע, ועוד. לאחר מכן על הזוג לחשוב על זמן משוער בו ירצו לקיים את החתונה, ועליהם לזכור כי לא תמיד יהיו תאריכים פנויים או שהתאריכים שהם רוצים יהיו יקרים יותר, ולכן עדיף להיות גמישים בנושא זה. 

בנוסף, על הזוג לחשוב על מיקום מתאים, אם ירצו לקיים את האירוע במקום שנוח לאורחים, הרי שמקובל לקיים את האירוע באזור המגורים של משפחת החתן או הכלה, וכך להקל את ההגעה על רוב האורחים. אם לדוגמא הזוג בוחר לקיים את האירוע באזור המגורים של החתן, לרוב הם יבחרו להזמין הסעות לחתונה עבור אורחי הכלה.

הזמנת הסעות לחתונה הן עניין שיגרתי היום בתכנון חתונה, ולרוב הזוג בוחר להזמין שירותי הסעות לחתונה בין אם האירוע במקום מרוחק להרבה מהאורחים ובין אם האירוע במקום יחסית קרוב אך הם רוצים להקל על האורחים ולדאוג עבורם להסעה וכך יוכלו האורחים לשתות ולהנות מבלי לחשוב על הנהיגה וההגעה חזרה הביתה.

רבים מהזוגות בוחרים גם להזמין רכב לחתונה אשר יסיע אותם ביום החתונה ממקום ההתארגנות של החתן אל מקום ההתארגנות של הכלה, ויחד אל לוקיישן הצילום, כאשר לרוב מדובר ביותר מלוקיישן אחד. 

לבסוף יסיע אותם רכב החתונה אל מקום החתונה עצמו ולאחר הארוע אל ביתם או לבית המלון בו בחרו לשהות. פעמים רבות גם המלווים של החתן והכלה, לרוב החברים הקרובים או אחים ואחיות, מצטרפים אל רכב לחתונה בכדי לסייע לחתן והכלה בכל דבר ולעתים גם להצטרף אליהם לחלק מהתמונות. ניתן להזמין רכב לחתונה יוקרתי ומרווח אשר יגרום לזוג המאושר להרגיש מיוחדים ביום החתונה.

להזמנת הסעות לחתונה או רכב לחתונה במחיר אטרקטיבי פנו עוד היום להסעות השחף ונשמח לעמוד לרשותכם.

במה אפשר לעזור?