דירת גן בראשון לציון – מתחילים את החיים ברגל ימין

מאמרים

כשאומרים לנו “להתחיל את החיים ברגל ימין” מה באמת הכוונה? בישראל, לאדם הממוצע, סביר להניח שלהתחיל את החיים בצורה הטובה ביותר זה לרכוש נכס שבאמת ישתלם לנו ולהתחיל בחיי המשפחה הבריאים והתקינים שלהם פיללנו כל ימי חיינו.

כאשר רוצים לרכוש דירת גן בראשון לציון צריכים לחשוב על הרבה מאוד פרמטרים אשר גורמים לנו לרצות לרכוש את הדירה במקום הטוב ביותר בעיר.

אם חיפשתם מאמר אשר מסביר לכם למה דווקא לרכוש דירת גן בראשון לציון הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

דירות בראשון לציון

המשפחה הממוצעת תחפש דירת 4 חדרים בראשון לציון מקום שדירות גן או פנטאהוזים עולים הרבה יותר כסף, דבר שחסר אצל חלק לא מבוטל של אזרחי ישראל.

במיוחד כאשר זה מגיע אל משווקי נדל”ן ואצל אנשים אשר אצלם הנדל”ן הוא ביזנס לכל דבר – מומלץ לדעת היטב מראש מה הנכס הכי כדאי ברמת המחיר.

למה דווקא בראשון לציון

רמי אלברשטיין, יזם בהייטק, אומר לנו את המשפט הבא: ” אחרי שחיפשתי עם אשתי דירה שגם תהווה לנו מקום למגורים ודירה נוספת גם להשקעה, הבנתי שראשון לציון היא בהחלט המקום בשבילי, העיר הזאת נחשבת בעיני רבים כעיר לא כ”כ אטרקטיבית למגורים, זה כמובן בגלל דעות קדומות כאלה ואחרות אשר רודפות את ראשון לציון עד עצם היום הזה, אבל למעשה, מספיק רק להיכנס לעיר ולראות עד כמה שהיא השתנתה בשנים האחרונות, ולא, לא רק בגל בית הקולנוע הענק החדש, אלא בגלל כל הפרוייקטים החדשים והמבנים שללא ספק שדרגו את העיר מן הקצה אל הקצה”.

איך אפשר שלא להסכים עם רמי? באמת, כאשר אנחנו נכנסים היום לראשל”צ הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה “וואו” כל האנשים נראים שמחים יותר, החנויות הרבה יותר נרחבות ויש הרבה יותר אופציות רכישה, הפרוייקטים הירוקים נראים פשוט מדהים ומבוצעים על ידי הקבלנים המפורסמים והאיכותיים ביותר בישראל, החוויה הקולינרית בעיר ללא ספק נעשתה פשוט יוצאת מן הכלל.

אפילו חיי הלילה השתפרו, אם בעבר הצעירים היו בורחים לתל אביב בסופשים, היום אחוז ניכר מהם מחליט להישאר בעיר בסצינת הבילויים.

הקרבה לים גם משחקת תפקיד משמעותי! אם רכשת דירת גן 4 חדרים בראשון לציון אז בכלל הרווחת וקנית את עולמך! רמי ממש לא לבד, יש עוד עשרות אלפי אזרחים בישראל עם עבודה מכובדת שמחליטים “לרשלץ” ולשדרג את איכות החיים שלהם באלפי מונים.

ומה לגבי השקעות בעיר? לא כדאי כבר להשקיע בדירות ישנות בת”א? או אפילו להשקיע בבת ים?

לכל עיר ונכס יש את היתרונות שלו, אבל אם מסתכלים בצורה הרוחבית, כיום לראשון לציון יש הרבה יותר אופציות מאשר ערים אחרות, וכאשר מדברים על כמות אופציה גבוהה – זה מעיד על כך שאנשים מזמן הבינו את הפוטנציאל הטמון בעיר, לכן, אם יש לכם כסף ורצון להשקיע, אולי עכשיו אתם תדעו היכן כדאי לשים את הכסף שלכם.

הסעות לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים

בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על הסעות לקברי צדיקים, מאחר ומדובר על פעילות שהופכת לנפוצה ופופולארית במיוחד. יותר ויותר...

במה אפשר לעזור?