שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

מיניבוס 8 מקומות

מחפשים מיניבוס 8 מקומות? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

לפעמים צריכים הסעה עם מספר מקומות גדול יותר מחמש מקומות של רכב פרטי או מונית. זה קורה בעיקר כאשר נוסעים בקבוצה. במאמר הבא נדבר על מיניבוס 8 מקומות, מתי אנחנו עשויים להשתמש בו, כמה השכרה של מיניבוס כזה יכולה לעלות לנו והאם ניתן להזמין מיניבוס קטן יותר או מיניבוס גדול יותר.

מתי להשתמש במיניבוס 8 מקומות?

1. נסיעה לטיול– אם אנחנו צריכים לנסוע לטיול בארץ ויש לנו משפחה שכוללת יותר מחמישה נפשות, הרי שלא נוכל לנסוע ברכב הפרטי שלנו ונזדקק להסעה עם מספיק מקומות עבור כל בני המשפחה. משפחות שיש להם ילדים קטנים, זהו פתרון מאוד נוח עבורם מהסיבה שהילדים הקטנים אינם נוהגים ולא יוכלו לצאת ברכב פרטי נוסף. מעבר לכך תמיד הרבה יותר נוח לנסוע לטיול יחד ברכב אחד ולא במספר רכבים.
2. נסיעה לאירוע משפחתי – בקרוב אתם מוזמנים לאירוע משפחתי ואתם רוצים לנסוע יחד כל המשפחה. האזור שבו מתרחש האירוע נמצא רחוק מהבית שלכם ואין לכם סיבה לצאת עם רכב פרטי או מספר רכבים פרטיים. הדבר המשתלם ביותר שאתם יכולים לעשות במצב זה הוא להזמין רכב עם 8 מקומות. רכב כזה הוא ללא ספק מיניבוס 8 מקומות.

היתרונות שקיימים במיניבוס 8 מקומות

1. נוחות– כשאתם מזמינים מיניבוס 8 מקומות אתם לא צריכים לדאוג לנהיגה עצמה. יש נהג שנוהג עבורכם ואתם יכולים פשוט להתרווח על המושבים ולנוח. זה מאוד נוח לפני הטיול אם קמתם מאוד מוקדם וזה מאוד נוח כאשר אתם חוזרים מאירוע משפחתי ואתם עייפים מאוד או ששתיתם באירוע אלכוהול.
2. חסכוני– מיניבוס 8 מקומות יותר חסכוני מאשר לנסוע במספר רכבים. יש פה רכב אחד, טנק דלק אחד ועלות שמתחלקת בין כל האנשים שנוסעים. כמו כן, במיניבוס 8 מקומות אין צורך למצוא חנייה. הנהג מוריד אתכם במקום היעד שלכם ונוסע ממנו, כך שזה חוסך לכם גם זמן וגם כסף.

כמה תעלה לכם נסיעה במיניבוס שמונה מקומות?

אז למעשה כדאי לדעת שהעלות תלויה בזמן ובקילומטרים. אם אתם צריכים מיניבוס 8 מקומות עם נהג פרטי כמובן שזה יעלה לכם יותר מאשר מיניבוס שלוקח אתכם למקום קרוב ומחזיר אתכם. העלויות משתנות בהתאם לסגנון העבודה שאתם מעוניינים בו. אצלנו בשחף הסעות תוכלו להנות ממחירים מצוינים ומשתלמים.

האם ניתן להזמין מיניבוסים גדולים יותר או מיניבוסים קטנים יותר?

התשובה היא בהחלט כן! אצלנו בהסעות השחף תמצאו מגוון סוגים של מיניבוסים מהקטנים ביותר שבהם יש שש מקומות ועד לגדולים ביותר שבהם יכולים להיות גם 20 מקומות או 30. התאמת מיניבוס היא לפי כמות האנשים שצריכה לנסוע. תוכלו להתקשר אלינו, לספר לנו על הנסיעה שלכם ואנו נבצע את ההתאמות הנדרשות לכם.

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים