שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

חברת הסעות באור יהודה

מחפשים חברת הסעות באור יהודה? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

חברת הסעות באור יהודה מספקת שירותי הסעות למצבים שונים, ולכל יעד רצוי. כך נברר על חברת הסעות מומלצת, וגם – כמה זמן כדאי לסכם מראש?

למה חברת הסעות?

חברת הסעות היא הפתרון האולטימטיבי למצבים שבהם אנו מעדיפים רכב גדול, כמו גם למצבים שבהם אנו מעדיפים להימנע מנהיגה. מצבים אלו כוללים:

 • נסיעה של קבוצת עובדים, חברים או משפחה לבילוי או אירוע משותף. הכי כיף לנסוע יחד, זה יוצא גם יעיל יותר ולעתים קרובות גם משתלם.
 • נסיעה שבה נעדיף שלא לנהוג – למשל ,אחרי אירוע שבו אנו רוצים לשתות אלכוהול; נסיעה ממושכת לאחר פעילות מתישה כלשהי, טיול ממושך ועוד.

למה חברת הסעות באור יהודה דווקא?

כאשר חברת ההסעות פועלת באור יהודה אנו יכולים לדעת שהנהג יכיר את האזור, וידע לבחור במסלול הטוב ביותר. הוא ייקח בחשבון פקקים ורמזורים וידע לחשב זמני הגעה; ידע לבחור נקודות מרכזיות בעיר לאיסוף ופיזור, ובכלל יכיר את המקום ולא יתקשה בניווט.

חברת הסעות באור יהודה – קודם כל, בטיחות

הדבר החשוב ביותר בחברת הסעות הוא כמובן הבטיחות. איך נדע שמדובר בחברה אמינה ואחראית שתספק לנו נסיעה בטיחותית?

 • חברת הסעות באור יהודה צריכה להיות חברה בע”מ. כדי לזהות שזה אכן כך נוכל לבקש מהנציג מס’ ח.פ של החברה. כעת נבדוק: האם המספר מתחיל ב-516510 וכולל סה”כ 9 ספרות? אם כן, זו אכן חברת הסעות.
 • נבקש לראות אישור ביטוחים שילמד אותנו על הביטוחים של החברה כלפי הרכבים, הנהגים והנוסעים.
 • נוודא שיש כתובת, יש למי לפנות בכל מקרה ואנו לא עומדים רק מול הנהג.

חברת ההסעות באור יהודה היא חברה המספקת שירותי הסעות לתושבי העיר. החברה מספקת הובלה מיעדים שונים ואליהם. הוא גם מספק תחבורה למטרות שונות כמו פנאי, נסיעות עסקים וכו’.

ישנן חברות רבות המספקות שירותי הובלה בישראל. חלקם מומלצים לבניית חברת הסעות משלכם כי יש להם מוניטין טוב ושירות לקוחות.

יש הרבה חברות הובלה למכירה באור יהודה. ניתן למצוא אותם באינטרנט ובאתרים מיוחדים.

השאלה הראשונה שיש לשאול היא איזה סוג של חברת הסעות אתה רוצה לקנות. אם תרצו לקנות חברת הובלה אז תצטרכו רישיון משרד התחבורה ורישיון הפעלה ממשרד המסחר. אתה צריך גם רואה חשבון, רו”ח ומומחים אחרים שיכולים לעזור לך עם מיסים, שכר, בעיות משפטיות וכו’.

מה חשוב לסכם עם חברת הסעות באור יהודה מראש?

ישנם כמה דברים שחשוב לסכם עם חברת הסעות מראש.

 • מחיר – מחיר יכול לנוע בין מאות לאלפי ש”ח, ומושפע מאורך הנסיעה, גודל הרכב ודרישות מיוחדות נוספות.
 • סוג הרכב ומספר רכבים: חשוב שהרכב יתאים לכם: מיניבוס, אוטובוס או מידיבוס – שזה האמצע ביניהם. כאן צריך לקחת בחשבון לא רק את מספר הנוסעים כי אם גם גורמים נוספים, כמו – האם יש מזוודות לנוסעים? אם יש מזוודות נצטרך לפעמים רכב גדול יותר. כמובן שגם מספר הרכבים המדויק צריך להיות מוסכם.
 • אפשרויות מיוחדות: וודאו שהנהג יודע מעט פרטים על הנוסעים: האם מדובר בילדים צעירים בעיקר? האם בצעירים אחרי מסיבה שעשויים להיות תחת השפעת אלכוהול? או אולי במשפחה שנוסעת חלילה לפקוד את קבר יקירה ביום השנה? כדאי לתאם זאת עם הנהג. בנוסף, אם אתם מעוניינים ברכב ממוגן, רכב מפואר וחגיגי, או רכב נגיש – חשוב שתסכמו על כך מראש עם החברה.

כמה זמן מראש נחפש חברת הסעות באור יהודה?

ככלל עדיף לתאם מוקדם מאשר מאוחר, למרות שניתן גם למצוא שירות חברת הסעות ברגע האחרון. הנה כמה גורמים שישפיעו על חשיבות תיאום מוקדם:

 • תקופת הטיולים בקיץ עמוסה מאוד, לכן אז עדיף לסכם מוקדם ממש
 • מספר גדול של רכבים מצריך היערכות מהחברה
 • נסיעה ממושכת במיוחד מצריכה גם היא תאום מראש
אנחנו שמחים שהגעתם עד לכאן.. אולי יעניין אתכם גם לקרוא על חברת הסעות בראשון לציון

חברת הסעות באור יהודה | חברת הסעות השחף
חברת הסעות באור יהודה
לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים