שירותי הסעות לקבוצות מעל 4 אנשים

הסעות ילדים

מחפשים הסעות ילדים? אנחנו בהסעות השחף מזמינים אתכם להנות משירותי הסעה בדרך שלכם – נסיעה רגועה ונעימה, מסיבת קריוקי, הסעת VIP – אז איך אתם אוהבים את הנסיעה שלכם?

בית ספר? גנים מיוחדים? מסגרות ילדים רחוקות מהבית? כולם זקוקים לשירותי הסעות ילדים שייקחו את הילדים מאזור הבית אל המסגרת ויחזירו אותם משם. מדובר בהסעה פרטית שיוצאת כל יום וחוזרת בכל יום יחד עם נהג שהילדים כבר מכירים באופן קבוע. במאמר הבא נדבר על כל הדברים שחשוב לדעת על הסעות ילדים.

למי הסעות לילדים יכולות להיות הכרחיות?

במדינת ישראל, בשונה ממקומות אחרים בעולם, רוב ההורים עובדים מהשעה שמונה בבוקר ועד חמש בערב לפחות. הורה שצריך לפזר את הילדים בגנים או בבית הספר, לרוב לא יגיע בזמן לעבודה. הורים כיום רוצים להספיק הכל, אך לצערם, הם חייבים לעבוד ולהגיע בזמן לעבודה, אחרת לא יוכלו להמשיך בה.
אחד הפתרונות הטובים ביותר והיעילים הוא הסעות לילדים שמאפשרות להורים להגיע בזמן ולילדים להגיע בזמן אל המסגרות. לרוב נקודת איסוף הילדים קרובה לבית ומאפשרת להורה ללכת עם הילד בבוקר עד לנקודה ולחזור הביתה אל רכבו לצורך נסיעה לעבודה. אפשר לומר שזהו הפתרון הטוב ביותר לכל הצדדים.

האם כל נהג יכול להסיע ילדים?

לא כל נהג יכול להסיע ילדים. זה חייב להיות נהג שיש לו גישה לילדים ולעיתים קרובות גם נדרש ממנו לספק מסמכים שמראים שאין לו תיק פלילי או משהו כזה, בדיוק כמו לכל עובד הוראה או הדרכה של ילדים. מעבר לכך, לרוב הנהג תמיד יהיה אותו נהג או המחליף שלו למקרי חירום. ההורים יכירו את הנהג או את מנהל ההסעות כאשר מדובר בהסעות תלמידים של בית ספר שלם.

מי הילדים שזקוקים להסעה?

ילדים שבית הספר שלהם רחוק או בעיר אחרת יזדקקו להסעה. ילדים שלומדים במסגרות מיוחדות יזדקקו להסעה. לרוב מדובר במסגרות שנמצאות במרחק של לפחות 40 דקות מהבית. כמעט אף הורה לא ייסע את המרחק הזה בכל בוקר, אלא אם העבודה שלו מאוד גמישה או נמצאת על הדרך. אך אין מה לעשות, לפעמים המסגרת הספציפית עבור הילד היא ההכרחית עבורו ולכן להורה אין ברירה, אלא להשתמש בשירותי הסעות לילדים.

אין זה אומר שבדבר רע, להיפך, זה חוסך המון זמן בבוקר וזה גם מלמד את הילד לעמוד בזמנים. הילד יודע שאם לא יתארגן בזמן, הוא יפספס את ההסעה ולא יוכל להגיע לבית הספר. לכן, לפעמים מדובר בפתרון שהוא גם חינוכי ותורם מאוד לילדים שלכם.

אצלנו בהסעות השחף תמצאו מגוון רחב של נהגים שיוצאים בכל יום להסיע תלמידים ממקום למקום. הנהגים שלנו מנוסים בעבודה זו ואפשר לסמוך עליהם שילדכם יגיע בבטחה אל המסגרת שלו.

כמה עולה הסעות תלמידים?

העלות כמובן תלויה בכמות התלמידים, הזמנים ביום, האם מדובר בכל יום ולאן נוסעים. כל אלו שאלות שישאלו אתכם לפני הזמנת הסעה כזו. רק לאחר מענה על השאלות, יתאימו לכם את ההסעה.

אנו מתחייבים בפניכם על שירות אדיב, רכבים חדשים ומאובזרים וזמינות גבוהה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים אודות הסעות ילדים, לייעץ לכם באשר לסוג הרכב המתאים להרכב המשתתפים ולהציע לכם מחיר. התקשרו כעת – 050-6656770

לקבלת הצעת מחיר זריזה
תוכן עניינים